Lenkija – ketvirtfinalyje: M. Ponitka sustabdė Ukrainos žygį Europos čempionate

Mateušas Ponitka ir A.J. Slaughteris kartu surinko 46 taškus.

Ketvirtajame kėlinyje 11 taškų pelniusio M. Ponitkos vedama Lenkijos rinktinė pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį.

Lenkai permainingame aštuntfinalio mače Berlyne 94:86 (24:21, 18:24, 27:22, 25:19) palaužė Ukrainos rinktinę, kuriai čempionatas baigėsi.

Ketvirtfinalyje Lenkija susitiks su Europos čempione Slovėnija. Mačas Lietuvos laiku prasidės trečiadienį 21.30 val.

Lenkija tarp aštuonių stipriausių Europos komandų pateko pirmą kartą nuo 1997 metų. Šiame amžiuje Lenkijos geriausias pasiekimas EČ buvo 2009 metais pasiekta devintoji vieta.

Lenkai ketvirtfinalio etapą pasiekė ir 2019 metų pasaulio čempionate Kinijoje, kai užėmė 8 vietą.

Iki mačo pabaigos likus 8 minutės Ukraina dar pirmavo 2 taškais (76:74), bet tada lenkai ėmė spurtuoti. Ponitka sumetė baudas, du tritaškius ir dvitaškį, Michalas Sokolowskis po Ponitkos perdavimo smeigė tritaškį, o Lenkija likus 4 minutėms perėmė iniciatyvą – 87:78.

Issufas Sanonas, Artiomas Pustovijus ir Sviatoslavas Mykhailiukas atsakė dvitaškiais ir likus pusantros minutės ukrainiečiai priartėjo iki 84:87.

Likus minutei Ukraina turėjo tik 2 taškų deficitą (86:88), bet A.J. Slaughteris sumetė abi baudas, Sanonas nepataikė ir lenkai įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams Ponitka per 32 minutes pelnė 22 taškus (4/10 dvit., 2/6 trit., 8/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

A.J. Slaughteris buvo dar rezultatyvesnis – natūralizuotas amerikietis įmetė 24 taškus (4/8 dvit., 4/9 trit., 4/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius bei išskirstė 4 rezultatyvius perdavimus.

Ukraina: Viačeslavas Bobrovas 15 (3/6 trit.), Artemas Pustovijus ir Issufas Sanonas po 13, Sviatoslavas Mykhailiukas 12 (8 atk. kam.), Ivanas Tkačenka 10, Alexas Lenas 9.

Lenkija: A.J. Slaughteris 24, Mateušas Ponitka 22 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Aleksandras Balcerowskis 14, Michalas Sokolowskis 13.

Nu va

Nu va portretas
Kaimynai be asu moka zaisti ir laimeti,o musu asai visada dziaugiasi draugiskomis pergalemis ,kurios bevertes,o oficialiose gauna .