"Lietkabelis" smaginosi triuškindamas Raplos krepšininkus

2016-01-13 19:45
kklietkabelis.lt inf.
kklietkabelis. lt nuotr.

Baltijos krepšinio lygos („Triobet“ BBL) A grupės rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (10/1) namuose 98:70 (19:20, 21:14, 28:19, 30:17) sutriuškino Raplos „Avis Rapla“ (6/3) ekipą iš Estijos.

Šioje dvikovoje pagrindiniai „Lietkabelio“ žaidėjai rungtyniavo kur kas mažiau nei įprastai ir treneris leido pasireikšti mažiau žaidžiantiems krepšininkams.

„Lietkabelis“ nuo pat mačo pradžios šovė į priekį – 11:2. Svečiai iš Estijos atsigavo po šalto dušo ir ėmė artėti prie šeimininkų. Paskutinių dviejų minučių atkarpą „Rapla“ laimėjo 6:1, todėl po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 20:19.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ spurtavo 7:2 ir perėmė iniciatyvą – 26:22. Šeimininkai visą laiką buvo priekyje, bet pernelyg atitrūkti nesugebėjo. Vis dėlto įpusėjus mačui panevėžiečiai turėjo 6 taškų persvarą – 40:34.

Po didžiosios pertraukos Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 47:37. Iki kėlinio pabaigos „Lietkabeliui“ pavyko dar šiek tiek atitrūkti – 68:53.

Paskutiniajame ketvirtyje „Lietkabelis“ neketino atsipalaiduoti. Priešingai, Panevėžio klubas dar labiau padidino persvarą ir iškovojo užtikrintą pergalę – 98:70.

„Lietkabelis“: M.Kazonas (4/7 tritaškiai) ir M.Iličius po 14, B.Raley-Rossas 10, J.Kazakauskas 9, L.Aukštikalnis, A.Labuckas ir J.Love‘as po 8.

„Avis Rapla“: W.Artino 23, K.Lipsas 11.