Vilniaus „Perlas“ pralaimėjo Suomijos krepšininkams

2018-09-05 18:12
DMN inf.

Jaunimo pagrindu sudaryta Lietuvos rinktinė, kuriai atstovavo Vilniaus "Perlas", šiandien sužaidė kontrolines rungtynes su Suomijos ekipa. Arvydo Gronskio auklėtiniai 75:103 (21:26, 23:21, 7:31, 24:23) turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą.

Lietuviai pagirtinai pradėjo rungtynes (4:0, 9:8) ir neleido aikštelės šeimininkams nutolti. Suomiams pirmo ketvirčio pabaigoje buvo pavykę įgyti penkių taškų persvarą, bet Einaras Tubutis įdėjo iš viršaus, dar du taškus pridėjo Marekas Blaževičus ir lietuviai išlygino rezultatą, o po dviejų kėlinių komandas skyrė trys taškai (44:47).

Aikštelės šeimininkai trečiajame kėlinyje surengė galingą spurtą (2:29) ir taip nulėmė rungtynių baigtį.

Lietuva: M.Blaževič 25 tšk. (7 atk. kam.), K.Giedraitis 12 tšk., M.Normantas ir E.Tubutis – po 11 tšk.

Suomija: T.Palmi ir A.Murphy – po 14 tšk., A.Fiifi ir S.Huffas – po 11 tšk., A.Kanevro 10 tšk.