Lietuvių klubai pergalėmis pradėjo Italijos krepšinio pirmenybes

2014-10-13 08:17
Kšištofas Lavrinovičius
Kšištofas Lavrinovičius / V.Skaraičio / BFL nuotr.

Pergale 2014-2015 metų Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos reguliarųjį sezoną pradėjo Rimanto Kaukėno ir Kšištofo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo "Grissin Bon" klubas, svečiuose 78:69 (19:24, 28:11, 18:20, 18:20, 13:14) nugalėjo Trento "Dolomiti Energia" ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs R.Kaukėnas pelnė 21 tašką, sugriebė ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 6 sykius suklydo ir dukart prasižengė. Per 38 žaidimo minutes jis pataikė 3 tritaškius iš 8, 4 dvitaškius iš 6 bei visus 4 baudų metimus.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Drake'as Dieneris, 13 - K.Lavrinovičius.

Per 22 minutes Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė 1 tritaškį iš 3, 5 dvitaškius iš 7, tačiau prametė abu baudų metimus. Be to jis atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Tony's Mitchellas (26 tšk.) bei Davide'as Pascolo (15 tšk.).

Pergale sezoną pradėjo ir Deivido Dulkio Venecijos "Umana Reyer" komanda, išvykoje 76:71 (19:19, 16:19, 18:16, 23:17) įveikė Avelino "Sigidas" penketuką.

Lietuvio indėlis į pergalę - 8 taškai, 2 sugriebti kamuoliai, klaida ir 2 pražangos. Per 17 minučių D.Dulkys pataikė 2 tritaškius iš 4, 1 dvitaškį iš 2, tačiau baudos metimas buvo netikslus.

15 taškų nugalėtojams pelnė Jeffas Viggiano, 12 - Philas Gossas, 11 - Hrvoje Peričius.

Pergale naująjį sezoną pradėjo ir Lino Kleizos Milano "EA7 Emporio Armani" klubas, dar šeštadienį svečiuose 68:61 (16:10, 14:16, 24:14, 14:21) įveikęs Kremonos "Vanoli Basket" ekipą.