Lietuvos 18-mečiai krepšininkai – 3 prieš 3 pirmenybių Vengrijoje ketvirtfinalyje

Ketvirtą pergalę iš eilės Vengrijoje vykstančiame pasaulio 18-mečių 3 prieš 3 (3x3) krepšinio čempionate iškovojo bei vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Lietuvos rinktinė, sudaryta iš Sabonio krepšinio centro auklėtinių.

Šešių ekipų B grupės vienvaldžiai lyderiai lietuviai penktadienį 21:6 pergalės džiaugsmo dar nepatyrusius Gvatemalos (23 reitingas) bendraamžius.

7 taškus nugalėtojams pelnė Aurimas Januška, 6 - Augustas Žilinskas, 5 - Andrius Vitkauskas, 3 - Šarūnas Toločka.

Grupės varžybas šeštadienį Lietuvos komanda baigs maču su Egiptu (15), kuris 15:19 pralaimėjo Vokietijos komandai.

Be to, penktadienį Vokietija 19:10 nugalėjo Gvatemalą, o Rumunija 21:11 įveikė Andoros aštuoniolikmečius.

B grupės turnyro lentelė
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Lietuva        4  0  73:45
2. Rumunija       3  1  69:54
3. Egiptas        2  2  64:62
4. Vokietija      2  2  56:51
5. Andora         1  3  55:63
6. Gvatemala      0  2  39:66

Iš viso čempionate dalyvauja 24 į keturias grupes suskirstytos rinktinės, o į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios kiekvienos grupės ekipos.