Lietuvos krepšininkai užtikrintai pranoko Angolos komandą

Pasaulio vyrų krepšinio čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė Pietų Korėjoje vykstančio turnyro antrosiose rungtynėse sekmadienį užtikrintai 91:56 (19:18, 21:15, 25:11, 26:12) nugalėjo Angolos komandą.

Po pirmojo ketvirčio mūsiškiai turėjo minimalų pranašumą 19:18. Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas padidėjo iki septynių taškų 27:20, bet angoliečiai pelnė penkis taškus iš eilės ir priartėjo 25:27. Vis dėlto lietuviams pavyko atitrūkti ir prieš ilgąją pertrauką įgyti septynių taškų persvarą 40:33.

Trečiąjį kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo spurtu 11:0 ir nutolo 51:33, o 26-ąją min. skirtumas perkopė 20 taškų ribą (56:35). Solidų pranašumą mūsiškiai išsaugojo iki ketvirčio pabaigos (65:44), o ketvirtajame kėlinyje jį dar labiau padidino ir šventė triuškinančią pergalę.

Lietuviai šeštadienį 86:57 nugalėjo Pietų Korėjos krepšininkus.

Paskutines turnyro rungtynes Lietuvos rinktinė žais rugpjūčio 27 dieną su Čekijos komanda.