Lietuvos mažojo futbolo čempionatas įpusėjo: pirmauja „Hegelmann“, vejasi „Imsrė“

  • Teksto dydis:

Šeštadienį Jurbarke buvo sužaistas trečiasis Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas, kuriame teisėjavo buvęs FIFA arbitras Gediminas Mažeika.

Šis etapas pažymėjo ne tik pirmojo rato pabaigą, bet ir antrojo rato pradžią.

Taigi, kirtus pusiaukelės liniją, septynių komandų čempionate jau matosi tendencijos. Jau prieš čempionato pradžią apie čempionų titulą kalbėjusi „Hegelmann Minifootball“ ekipa savo kalbas grindžia darbais ir išlieka pirmoje vietoje, bet nuo jų tik trimis taškais atsilieka Jurbarko „Imsrės“ kolektyvas.

Tuo metu kova dėl trečiosios vietos tampa labai arši – šioje pozicijoje su 10 taškų yra net trys komandos – Varėnos „Merkys“, SC „Akmenė“ ir Kauno „Arsenalas“.

Kiek prasčiau sekasi sunkiai taškus renkančiai KKSC „Prienai – Pozityvūs“ kolektyvui ir buvusiems čempionams „Klaipėda City“.

Vien tik pergalėmis džiaugėsi lyderiai

Jurbarko etape visos komandos sužaidė po dvejas rungtynes, bet tik dvi komandos sugebėjo abejas jas laimėti – tai pirmaujančios ekipos – „Hegelmann Minifootball“ ir Jurbarko „Imsrė“.

„Hegelmann Minifootball“ žaidėjai 7:1 nepasigailėjo „Akmenės“, o kitose rungtynėse 6:1 pasiekė revanšą prieš Varėnos „Merkį“, kuris prieš dvi savaites sugebėjo „Hegelmann“ klubą nugalėti rezultatu 2:1.

„Pasimokėme iš praeito etapo, kad klaidų negalime daryti. Išnaudojome progas, nors ir ne visas, bet tiek, kad užtektų laimėti. Nors ir neturėjome visos sudėties, bet turime ilgą suolą ir pasiekėme pergales su tuo, ką turėjome. Mums kiekvienos rungtynės yra aukso vertės, nes šiais metais galimybė paslysti yra žaidžiant su bet kuo. Stengsimės to išvengti ir kovosime iki galo“, – po rungtynių kalbėjo „Hegelmann Minifootball“ puolėjas Paulius Sirotavičius.

Tuo metu etapo šeimininkai „Imsrė“ gausiai palaikoma savų žiūrovų pasinaudojo namų sienų pranašumu ir 3:1 nugalėjo praėjusių metų čempionus „Klaipėda City“, o po to 5:2 palaužė Kauno „Arsenalą“.

„Visada smagiausia žaisti namuose, čia kojos mažiau pavargsta, jaučiasi sirgalių palaikymas, o ir noras atsidėkoti fanams yra didelis, tad džiugu, kad pavyko jiems padovanoti dvi pergales. Prieš „Arsenalą“ pirmi praleidome įvartį, bet nepasimetėme, sumušėme savo įvarčius ir galiausiai iškovojome pergalę. Visada tikėjome, kad po prasto pirmo etapo pavyks atsispirti nuo dugno ir kovoti dėl pačių aukščiausių tikslų. Tęsime tai ir toliau“, – savo mintimis pasidalino „Imsrės“ kapitonas Laurynas Danielius.

Spūstis ant trečiojo laiptelio

„Hegelmann Minifootball“ jau 8 taškais lenkia trečioje vietoje esančias komandas, o „Imsrė“ – 5 taškais, bet Jurbarko etapas susiklostė taip, kad net trys komandos turi vienodą taškų skaičių ir dalinasi trečią vietą.

Varėnos „Merkiui“ Jurbarko etapas iš tų komandų susiklostė prasčiausiai. „Merkys“ iškovojo tik tašką, kuomet antrą kartą iš eilės su „Klaipėda City“ sužaidė lygiosiomis 4:4, o antrose rungtynėse neprilygo „Hegelmann Minifootball“ klubui ir jam nusileido 1:6.

Tuo pasinaudojo Kauno „Arsenalas“ ir SC „Akmenė“. Nors pastarosios komandos patyrė po vieną pralaimėjimą, bet laimėjo kitas savo rungtynes ir po šių pergalių susilygino taškais su „Merkiu“ – visos komandos turi po 10 taškų.

Tiek „Arsenalas“, tiek „Akmenė“ savo pergales iškovojo prieš ne stipriausios sudėties susirinkusį KKSC „Prienai – Pozityvūs“ kolektyvą. „Arsenalas“ juos nugalėjo nesunkiai rezultatu 6:0, o „Akmenė“ varžovus įveikė rezultatu 7:2.

„Pirmose rungtynėse žaidėme matomai prieš būsimus čempionus „Hegelmann“. Pirmajame kėlinyje prieš juos žaidėme dar pakankamai gerai, bet antrajame kėlinyje pritrūko patirties ir jėgų. Prieš „Prienus“ žaisti jau buvo lengviau, įmušėme pirmi, o po to susikrovėme saugią persvarą. Manau, kad šiame etape sužaidėme taip, kaip ir turėjome, ir kaip galėjome“, – „Akmenės“ komandos nuotaikas po rungtynių pakomentavo jos narys Donatas Morkis.

Pasikeitęs čempionų veidas

Itin prastai čempionatas sekasi FC „Klaipėda City“ ekipai. Praėjusių metų čempionai pirmąjį ratą užbaigė be pergalių ir turi vos 3 taškus. Dar vieną tašką klaipėdiečiai iškovojo prieš „Merkį“, su juo antrą kartą sužaisdami identišku rezultatu 4:4.

Ir vėl šiose rungtynėse Klaipėdos klubas pirmavo, bet savo persvaros neišlaikė bei turėjo tenkintis tik tašku.

„Visi žinojome, kad bus sunku. Gal iš šalies atrodo, kad užmigome ant lauro, bet tikrai ruošiamės čempionatui. Turime problemų su sudėtimi. Dėl traumų neturime kelių svarbių žaidėjų ir tai iškart jaučiasi aikštėje. Va, su „Merkiu“ du kartus turėjome persvarą, bet abu kartus jos neišlaikėme. Neturime ilgo suolo, pavargstame, atsiranda klaidos ir nesugebame išlaikyti persvaros. Pernai gal mums daugiau šypsojosi sėkmė, šiais metais sėkmei grąžiname skolą ir galbūt sezono pabaigoje būsime atsiskaitę su sėkme bei kitais metais vėl galėsime pradėti iš naujo“, – kalbėjo „Klaipėda City“ treneris Sergejus Jakovlevas.

2022 m. Lietuvos mažojo futbolo čempionato III-ojo etapo (Jurbarkas) rezultatai:

„Klaipėda City“ 4 : 4 Varėnos „Merkys“

KKSC „Prienai – Pozityvūs“ 0 : 6 Kauno „Arsenalas“

„Klaipėda City“ 1 : 3 Jurbarko „Imsrė“

„Hegelmann Minifootball“ 7 : 1 FK-SC „Akmenė“

Kauno „Arsenalas“ 2 : 5 Jurbarko „Imsrė“

KKSC „Prienai – Pozityvūs“ 2 : 7 FK „Akmenė“

Varėnos „Merkys“ 1 : 6 „Hegelmann Minifootball“

Lietuvos mažojo futbolo čempionato turnyrinė lentelė po III-ojo etapo:

1 vt. „Hegelmann Minifootball“ – 18 tšk.

2 vt. Jurbarko „Imsrė“ – 15 tšk.

3. vt. Varėnos „Merkys“ – 10 tšk.

4 vt. FK „Akmenė“ – 10 tšk.

5 vt. FK „Arsenalas“ – 10 tšk.

6 vt. KKSC „Prienai – Pozityvūs“ – 4 tšk.

7 vt. FC „Klaipėda City“ – 3 tšk.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių