"Lietuvos ryto" krepšininkai Volgograde susitvarkė su "Krasnyj Oktiabr"

2014-10-29 17:40
V.Skaraičio/BFL nuotr.

Trečiadienį antrąją pergalę Europos taurės turnyre iškovojo Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 77:63 (18:18, 14:11, 22:14, 23:20) nugalėjo Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija) komandą.

Svečiai geriau pradėjo rungtynes. 3-ąją minutę po Gedimino Oreliko metimo jie pirmavo 0:4, vėliau 1:6.

6 min. D.J.Kennedy tritaškiu metimu pirmą kartą rezultatą išlygino - 11:11. Netrukus Adas Juškevičius vėl persvėrė rezultatą "Lietuvos ryto" naudai. 9 min. po Mindaugo Lukauskio tolimo šūvio vilniečiai turėjo 4 taškų persvarą - 14:18.

Pirmojo kėlinio pabaigoje D.J.Kennedy rezultatą išlygino - 18:18. Per pirmąjį kėlinį Vilniaus ekipoje rezultatyviausiai žaidė Antanas Kavaliauskas (6 taškai).

Antrojo kėlinio pradžioje po Pauliaus Dambrausko metimo svečiai pirmavo 18:22, tačiau vėliau sėkmingiau rungtyniavo aikštės šeimininkai. Jie laimėjo atkarpą 7:0 ir antrojo kėlinio viduryje pirmavo 25:22.

Antrojo kėlinio pirmąją dalį "Lietuvos rytas" žaidė itin nerezultatyviai, per 6,5 min. tepelnė 6 taškus.

18 min. 27:26 pirmavo "Krasnyj Oktiabr", tačiau prieš pertrauką vilniečiai atkuto. Komandos išėjo ilsėtis Volgogrado komandai atsiliekant 29:32.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo aikštės šeimininkai. 23 min. jie pirmavo 36:34. "Lietuvos rytas" surengė spurtą 12:0 ir 26 min. po M.Lukauskio baudos metimo atitrūko - 36:46.

28 min. Volgogrado ekipa sumažino atsilikimą iki 5 taškų (41:46).

Vilniaus krepšininkai vėl įjungė aukštesnę pavarą. Po Martyno Gecevičiaus baudų metimų jie įgijo 13 taškų persvarą - 41:54. Po trijų kėlinių Rusijos komanda turėjo 11 taškų deficitą - 43:54.

Per paskutinį ketvirtį aikštės šeimininkams nepavyko pakreipti įvykių sau naudinga linkme. 34 min. "Lietuvos rytas" jau turėjo 16 taškų pranašumą (49:65). 38 min. komandas skyrė 18 taškų - 55:73.

Mačo pabaigoje "Krasnyj oktiabr" šiek tiek sumažino atsilikimą - 63:77.