Liūdesys Vilniuje: prieš Izraelio klubą kritęs „Rytas“ susikomplikavo padėtį Čempionų lygoje

Vilniaus „Rytas“ (2-3) prisidarė sau nemalonumų Čempionų lygoje. Vietą įkrintamosiose galėję užsitikrinti Lietuvos čempionai atsidūrė ant prarajos ribos.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai savo aikštėje 90:101 (18:23, 17:30, 31:16, 24:32) pralaimėjo Herclijos „Bnei“ (2-3).

Vilniečiams grupėje liko susitikimas namie su Tenerifės „Lenovo“ (3-1), kuriame bus būtina pergalė. Kitu atveju jų likimas bus priklausomas nuo „Bnei“ mačo su Atėnų „Peristeri“ (2-2).

Vilniečiai dar pirmoje rungtynių pusėje paleido svečius į priekį, kurie kartojo vieną kamuolį po kito ir jau antrajame kėlinyje pirmavo 23 taškais (50:27).

Margirio Normanto tritaškis į rūbinę (35:53) pažadino „Rytą“, kuris trečiajame kėlinyje žaidė nesustabdomai ir po Gyčio Masiulio baudų serijos komandas skyrė vienas metimas – 66:69.

Kai atrodė, kad šeimininkai perlaužė rungtynes, ketvirtojo kėlinio pradžioje iniciatyvos ėmėsi Stephenas Thompsonas, kurio vedama „Bnei“ susigrąžino solidų pranašumą – 87:73.

Sostinės ekipa trumpindama atakas dar bandė gelbėtis, bet Izraelio klubas iniciatyvos nebepaleido.

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Marcusas Fosteris. Amerikietis surinko 25 taškus (8/13 dvit., 1/8 trit., 6/8 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus ir 15 naudingumo balų.

Prieš rungtynes Marcusui Fosteriui buvo įteiktas Čempionų lygos lapkričio mėnesio MVP apdovanojimas.

Nugalėtojų ekipoje nesustabdomai žaidė Maurice'as Kempas. Aukštaūgis per 40 minučių pelnė 33 taškus (14/20 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 23 (1/8 trit.), Elvaras Fridrikssonas 22, Gytis Masiulis 13, Martynas Echodas 10 (10 atk. kam.), Margiris Normantas ir Gytis Radzevičius (6 atk. kam.) po 8.

„Bnei“: Maurice‘as Kempas 33 (11 atk. kam., 4 rez. perd., 37 naud. bal.), Stephenas Thompsonas ir Chrisas Babbas (2/12 trit.) po 16, Sandy Cohenas 15, Quintonas Hookeris 12 (6 rez. perd.), Julianas Gamble‘as 8 (11 atk. kam.).