LKF taurės ketvirtfinalyje nežymų pranašumą įgijo Klaipėdos „Fortūna“

2015-01-13 18:56
LMKL inf.

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės ketvirtfinalio serijoje pirmąją pergalę iškovojo Klaipėdos „Fortūna“, kuri namuose rezultatu 62:56 (15:16, 16:13, 14:20, 17:7) pranoko Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ ekipą.

Pirmajame ketvirtyje kova vyko apylygiai ir po pirmųjų dešimties minučių priekyje minimaliu rezultatu buvo „Aistės“ – 16:15.

Antrajame kėlinyje kova ir toliau vyko taškas į tašką, tačiau šeimininkėms pavyko išsiveržti į priekį ir prieš ilgąją pertrauką jau pirmauti – 31:29.

Antroje rungtynių dalyje „Aistėms“ ir vėl pavyko susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas ir persverti rezultatą savo naudai – 49:45. Paskutiniame ketvirtyje „Fortūna“ įjungė aukštesnę pavarą ir suaktyvinusios gynybą leido kaunietėms per kėlinį pelnyti vos 7 taškus, kas leido klaipėdietėms išsiveržti į priekį ir švęsti pergalę rezultatu 62:56.

Atsakomasis mačas vyks sausio 23 dieną, kuomet „Fortūną“ savo aikštelėje Kaune priims „Aistės“.

„Fortūna“: M.Grigalauskytė (15 atk. kam., 25 naud. bal.) 14, L.Aglinskaitė 11, A.Černeckytė 9, J.Matuzonytė 8.

„Aistės-LSU-Paradis“: N.Skadaitė (7 rez. perd., 20 naud. bal.) 16, J.Marmienė 12, L.Svarytė (17 atk. kam., 27 naud. bal.) ir M.Petrauskaitė po 11.