LKL: "Žalgiris" be vargo sudorojo "Prienus"

2014-11-17 17:00

Pirmadienio vakarą "Žalgirio" arenoje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynes žaidė Kauno „Žalgiris“ ir Prienų "Prienai". Kauniečiai laimėjo be vargo - 87:58 (27:13, 16:12, 31:12, 13:21). LKL pirmenybėse tai buvo jų dešimtoji pergalė. "Prienų" komanda patyrė aštuntąjį pralaimėjimą.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Kauniečiai rungtynes pradėjo puikiai. 4-ąją minutę po Luko Lekavičiaus metimo jie pirmavo 11:0.

6 min. "Žalgiris" įgijo 12 taškų persvarą - 14:2.

8 min. Paulius Jankūnas tritaškiu LKL čempionų persvarą padidino iki 13 taškų - 19:6.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Artūras Milaknis pataikė iš toli ir Kauno krepšininkų persvara išaugo iki 14 taškų - 27:13.

Antrasis kėlinys. Antrasis kėlinys prasidėjo Dariaus Songailos dvitaškiu - 29:13.

13 min. po Edgaro Ulanovo tolimo šūvio komandas skyrė jau 21 taškas - 34:13.

17 min. Ovidijus Varanauskas "Prienų" atsilikimą sumažino iki 14 taškų - 37:23.

19 min. po Tomo Dimšos dvitaškio Gintaro Krapiko auklėtiniai pirmavo 43:25. Esant tokiam rezultatui komandos išėjo ilsėtis.

Iki pertraukos "Žalgirio" ekipoje rezultatyviausiai žaidė A.Milaknis (11 taškų), "Prienams" daugiausia taškų pelnė O.Varanauskas (10).

Trečiasis kėlinys. Po pertraukos pirmasis taškus pelnė P.Jankūnas - 45:25.

24 min. Jamesas Andersonas dėjimu LKL čempionų persvarą padidino iki 26 taškų (55:29).

27 min. po L.Lekavičiaus tritaškio komandas skyrė net 31 taškas - 64:33.

29 min. L.Lekavičius aikštės šeimininkų persvarą padidino iki 39 taškų - 72:33. Po trijų kėlinių "Žalgiris" pirmavo 74:37.

Ketvirtasis kėlinys. 31 min. D.Songaila kauniečių persvarą padidino iki 40 taškų - 77:37.

34 min. po Vaido Kariniausko metimo G.Krapiko auklėtiniai pirmavo 81:44.

38 min. svečiai sumažino atsilikimą iki 32 taškų - 84:52. Mačo pabaigoje "Prienams" pavyko sumažinti atsilikimą iki 29 taškų - 87:58.

Rezultatyviausi

„Žalgiris“: A.Gudaitis 12, D.Songaila 11, P.Jankūnas 11, A.Milaknis 11, L.Lekavičius 9, V.Lipkevičius 8, J.Andersonas 8, E.Ulanovas 8, D.Tarolis 3, S.Vene 2,V.Kariniauskas 2, T.Dimša 2.

„Prienai“: O.Varanauskas 16, A.Labuckas 15, D.Milka 9.