LMKL: 114 taškų įmetusi „Utena“ iškovojo 19-ąją pergalę

2015-01-20 18:55
LMKL inf.
Augusto Didžgalvio nuotr.

Devynioliktąją pergalę iš tiek pat galimų šiame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezone šventė vienvaldė lyderė „Utenos“ (19/0) ekipa, namuose 114:49 (24:18, 28:7, 35:13, 27:11) pranokusi Vilniaus „Jaunuosius talentus“ (4/14).

„Utenos“ komanda sėkmingai pradėjo dvikovą ir prabėgus 6 minutėms jau turėjo dviženklį pranašumą – 19:8. „Jaunųjų talentų“ ekipa nenorėjo lengvai paleisti varžovių į priekį ir antroje kėlinio dalyje pademonstravo sėkmingesnį žaidimą, kuris leido sumažinti deficitą – 18:24 po pirmųjų dešimties žaidimo minučių.

Antrajame ketvirtyje „Utena“ įjungė papildomą pavarą: per pirmąsias 5 minutes į savąjį krepšį praleido vos tašką, o pačios šeimininkės įmetė 16 ir susikrovė solidų pranašumą – 40:19. Per likusį laiką uteniškės toliau tolo nuo vilniečių ir įpusėjus dvikovai pirmavo jau 27 taškais – 52:25.

Antroji susitikimo dalis tebuvo formalumas. Alfredo Vainausko auklėtinės užtikrintai sužaidė trečiąjį bei ketvirtąjį kėlinius bei iškovojo devynioliktąją pergalę šiame LMKL sezone – 114:49.

„Utena“: E.Šulčiūtė 25 (13 atk. kam., 33 naud. bal.), S.Linkevičienė 22 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), E.Šikšniūtė 16 (15 atk. kam.), E.Tarasevičiūtė 13 (6 atk. kam.), M.Aleksaitė 10, M.Petrėnaitė 9.

„Jaunieji talentai“: I.Savickaitė (8 atk. kam.) ir K.Aidukaitė 10, A.Širšinaitytė 9.