LMKL: „Hoptrans-Sirenos“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2015-03-17 19:02
"Hoptrans-Sirenų" inf.
"Hoptrans-Sirenų" klubo nuotr.

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse 68:63 (23:20, 21:17, 10:17, 14:9) nugalėjo Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ ir išlygino ketvirtfinalio seriją – 1:1.

Lemiamas ketvirtfinalio mačas vyks kovo 20 dieną, penktadienį.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios išsiveržė į priekį 5:0, tačiau 7 taškus be atsako pelniusios varžovės greitai atstatė pusiausvyrą – 7:5. Per likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai bei apsikeisdavo tiksliais metimais – 20:20. Tačiau fantastišku tolimu metimu kėlinį baigusi „Hoptrans-Sirenų“ lyderė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė išvedė savo ekipą į priekį ir po pirmojo kėlinio leido pirmauti – 23:20.

Antrajame ketvirtyje sužaidus beveik 3 minutes, šeimininkių pranašumas šoktelėjo iki 7 taškų (29:22), tačiau Monikos Petrauskaitės dvitaškis su pražanga leido „Aistėms-LSU-Paradis“ priartėti – 32:28. Ketvirčio pabaigoje 7 taškus be atsako pelniusios „Hoptrans-Sirenos“ savo panašumą padidino jau iki dviženklio – 42:30. Ketvirtį tritaškiu baigė Greta Tamašauskaitė, kuri kiek sušvelnino savo ekipos deficitą, o prieš ilgąją pertrauką šeimininkės buvo priekyje – 44:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje aukštesnę pavarą įjungė „Aistės-LSU-Paradis, kurios sumažino atsilikimą iki 4 taškų (42:46), o tokiu vaizdu aikštelėje nepatenkintas „Hoptrans-Sirenų“ strategas Linas Šalkus buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės. Įpusėjus kėliniui, svarbų tolimą metimą pataikė Jolanta Marmienė ir priekyje jau buvo „Aistės-LSU-Paradis“ – 47:46. Kėlinio pabaigoje žibėjo Rasa Knyzaitė, kurios pastangomis į priekį nepavyko pabėgti spurtavusioms „Aistėms-LSU-Paradis“, o prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje degė lygybė – 54:54.

Lemiamą ketvirtį spurtu 8:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir susikrovė 8 taškų pranašumą – 62:54. Likus žaisti pusantros minutės, dar vienu prasiveržimu pasižymėjo R.Knyzaitė (68:60), tačiau „Aisčių-LSU-Paradis“ tolimas metimas leido atsilikimą kiek sumažinti – 63:68. Per likusį laiką „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė 5 taškų pranašumą ir šventė svarbią pergalę atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse.

„Hoptrans-Sirenos“: R.Knyzaitė (8 atk. kam.) 19, A.Baronėnaitė 17, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 9, K.Balčiūnaitė (20 atk. kam.) ir E.Liutkutė po 8.

„Aistės-LSU-Paradis“: J.Marmienė ir M.Petrauskaitė (11 atk. kam.) po 14, G.Tamašauskaitė ir N.Skadaitė po 12, L.Svarytė (13 atk. kam.) 11.