"LSU-Atletas“ po dramatiškos kovos nusileido „Lietkabeliui“

2013-12-11 22:17
DMN inf.
Žilvino Slauskio nuotr.

Trečiadienį Lietuvos krepšinio lygoje Kauno rajono „LSU-Atletas“ namie žaidė su Panevėžio „Lietkabeliu“ ir po dramatiškos kovos pralaimėjo 79:83 (21:17, 22:22, 15:21, 14:16).

Jau nuo pirmųjų susitikimo minučių vyko atkakli kova dėl kiekvieno kamuolio. Pirmąją susitikimo dalį šiek tiek sėkmingiau žaidė „LSU-Atletas“, o komandą į priekį vedė pastarąsias kelerias rungtynes blankiai žaidęs Žygimantas Skučas. Jam talkino Šarūnas Vingelis ir Vidmantas Sragauskis.

LSU komanda iki trečiojo kėlinio pabaigos likus minutei pirmavo kelių taškų persvara, tačiau panevežiečiai įsiveržė į priekį 60:58. Ketvirtame kėlinyje ir toliau kova vyko taškas į tašką, o jam įpusėjus, LSU komanda pirmavo minimaliu skirtumu 67:66, tačiau turėjo žaisti be vieno komandos lyderių Vidmano Sragauskio surinkusio penkias pražangas. Likus minutei iki susitikimo pabaigos po Vaido Kariniausko metimo panevežiečiai nutolo 74:69. Nors Karolio Babkausko tritaškis atgaivino LSU viltį 72:75, tačiau „Lietkabelio“ krepšininkai žaidė tiksliau, o paskutinis K.Babkausko tritaškis skriejo pro šalį.

„LSU-Atletui“ daugiausia taškų pelnė: Žygimantas Skučas 18 (2/3 trit., 4/9 dvit., 15 atk.kam.), Šarūnas Vingelis 14, Vidmantas Sragauskis 13 (6 atk. kam.), Tomas Urbonas 9 (12 atk.kam.), Karolis Babkauskas 8.

„Lietkabelio“ komandoje rezultatyviausi: Vaidas Kariniauskas ir Ryanas Olanderis po 17 taškų.