"LSU-Atletas" po dramatiškos kovos turėjo pripažinti "Nevėžio" pranašumą

2013-11-24 22:16

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate dar vieną nesėkmę patyrė Kauno rajono „LSU-Atletas“.  Kauniečiai savo aikštelėje po dramatiškos kovos 58:61 (13:13, 16:25, 11:14, 18:9) nusileido  Kėdainių „Nevėžio“ komandai.

„Nevėžio" ekipa rungtyniavo toli gražu ne stipriausios sudėties. Kėdainiečiams dėl įvairių priežasčių negalėjo padėti Tyrone'as Brazeltonas, Arvydas Šikšnius, Valdas Dabkus. Neseniai su  komanda atsisveikino Vilmantas Dilys. Nepaisant to, svečiai sugebėjo iškovoti pergalę ir LKL čempionate nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją. Svečiams tai buvo šeštoji pergalė, o kauniečiai pralaimėjo septintą kartą.

"Nevėžiui" pirmą kartą šį sezoną atstovavo aukštaūgis Darius Šilinskis, kuriam vasarą buvo atlikta kojos operacija.

Pirmasis kėlinys vyko labai atkakliai ir baigėsi lygiosiomis 13:13.

Antrame kėlinyje „Nevėžio“ krepšininkai perėmė inciatyvą ir po truputį didino persvarą. Trečiojo kėlinio pabaigoje ji siekė 17 taškų (50:33). Tačiau aikštės šeimininkai nenuleido rankų ir ketvirtajame kėlinyje ėmė sparčiai vytis svečius. Po Žygimanto Skučo tritaškio komandas skyrė vos du taškai (54:56). Likus žaisti pusę minutės "LSU-Atletas" sumažino atsilikimą iki minimumo (56:57).

Vis dėlto mačo pabaigą sėkmingiau sužaidė "Nevėžio" krepšininkai. Paskutinis tolimas kauniečio Karolio  Babkausko metimas buvo netaiklus. "LSU-Atletas" pralaimėjo 58:61.

Rezultatyviausi. „LSU-Atletui“ daugiausia taškų pelnė: Karolis Babkauskas 14, Žygimantas Skučas 11, Tomas Urbonas ir Šarūnas Vingelis po 9.
„Nevėžis": Gintaras Leonavičius 22, Simas Buterlevičius 8, Vidas Ginevičius, Povilas Butkevičius ir Rolandas Jakštas po 7.