„LSU-Atletui“ metė iššūkį Regionų krepšinio lygos komanda

2013-11-20 19:51
DMN inf.
Žilvino Slauskio nuotr.

DNB Lietuvos krepšinio federacijos (DNB LKF)  taurės III etapo rungtynėse Kauno rajono „LSU-Atletas“ žaidė su „Tauragės“ komanda ir  nugalėjo 92:83 (16:19, 27:21, 25:21, 24:22).

Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujanti Tauragės komanda pirmą susitikimo dalį pralaimėjo vos trijų taškų skirtumu - 40:43. Be Tauranto Tamošiūno, Tomo Urbono ir Karolio Babkausko rungtyniavusi LSU komanda šie tiek atitolo trečiajame kėlinyje (68:61), tačiau Tauragės krepšininkams pavyko išsaugoti intrigą ir likus 2 minutėms iki susitikimo pabaigos išlyginti rezultatą- 81:81.

Vis dėlto po Laimono Mikšio ir Šarūno Vingelio tritaškių, labiau patyrę „LSU-Atleto“ krepšininkai įsiveržė į priekį 87:81 ir išsaugoję pranašumą žengė į kitą DNB LKF taurės etapą.

„LSU-Atletui“ taškus pelnė: Arūnas Sakalauskas 24 (3/6 dvit., 6/10 trit.), Šarūnas Vingelis 20 (5/9 dvit., 2/8 trit.), Šarūnas Beniušis 16, Žygimantas Skučas 11, Paulius Malašauskas 9 (10 rez.perd.).

"Tauragės“ komandos rezultatyviausi: Janas Jurgo 20, Mantas Tomaševičius 17, Vytautas Padgureckas 16.

Kitame etape DNB LKF taurės etape „LSU-Atletas“ žais su Utenos „Juventus“.