M. Grigalauskytės ir M. Solopovos tandemas atvedė „Fortūną“ į pergalę

2015-01-06 18:40
LMKL inf.

Sudėtingą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (8/8) krepšininkės, namuose 79:57 (12:8, 19:16, 21:23, 27:10) palaužusios Vilniaus „Jaunuosius talentus“ (4/15).

Vilnietės susitikimą pradėjo sėkmingai (7:2), bet vėliau įstrigo šeimininkių gynyboje ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 8:12. Antrojo ketvirčio pabaigoje „Fortūnai“ pavyko šiek tiek truktelėti į priekį ir įpusėjus mačui komandas skyrė 7 taškai – 31:24.

Po didžiosios pertraukos „Jaunieji talentai“ ėmė minti varžovėms ant kulnų ir 29-ąją minutę viešnių deficitas siekė vos 2 taškus – 47:49. Kėlinį dvitaškiu su pražanga baigė Marina Solopova ir po trisdešimties žaidimo minučių „Fortūna“ jautėsi kiek saugiau – 52:47.

Lemiamą rungtynių atkarpą „Fortūna“ pradėjo laimėdama 4 minučių atkarpą 17:0, kuri leido pirmą kartą susikrauti dviženklį pranašumą – 69:47. Po tokio smūgio Valdo Gecevičiaus auklėtinės nebeatsitiesė.

„Fortūna“: M.Solopova (3/8 tritaškiai, 12 atk. kam., 6 rez. perd.) ir M.Grigalauskytė (12 atk. kam.) po 25, S.Dobrovolskytė 11.

„Jaunieji talentai“: L.Juškaitė 16 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), A.Širšinaitytė 9 (5 rez. perd.), G.Meškonytė 7.