M. Solopovos vedama „Utena“ neturėjo vargo su „Hoptrans-Sirenomis“

Užtikrintą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė „Utenos“ (20/2) komanda, namuose 88:60 (22:15, 19:9, 26:11, 21:25) pranokusi Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (11/11) ekipą.

„Utenos“ komanda į priekį šovė nuo pat dvikovos pradžios – sužaidus 5 minutes turėjo dviženklį pranašumą – 14:3. Po Lino Šalkaus paprašytos minutės pertraukėlės viešnios atsitiesė ir sugebėjo per pusę sumažinti deficitą – 15:20. Tiesa, paskutiniosios pirmajame kėlinyje pasižymėjo šeimininkės – 22:15.

Antrajame ketvirtyje „Utena“ greitai susigrąžino dviženklę persvarą – 28:16. Alfredo Vainausko auklėtinės toliau pavyzdingai dirbo gynyboje ir palaipsniui didino savo atotrūkį, kuris 18-ąją minutę perkopė 20 taškų žymą – 41:20. Per likusias pustrečios minutės „Hoptrans-Sirenos“ neleido varžovėms pelnyti taškų,  o pačios pasižymėjo dukart bei taip sumažino atsilikimą – 24:41.

Po didžiosios pertraukos Marinos Solopovos vedama „Utena“ nė neketino atsipalaiduoti. Priešingai, LMKL čempionės demonstravo kibią gynybą, o pačios taškus rinko rengdamos vieną sėkmingą ataką po kitos. Per trečiąjį kėlinį uteniškės pranašumą padidino dar 15 taškų ir pirmavo 67:35.

Ketvirtajame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ pasinaudojo tuo, kad varžovės kiek atsipalaidavo ir prabėgus 3 minutėms savo deficitą sumažino 7 taškais – 47:72. Daugiau „Utena“ viešnioms artėti neleido ir mačą laimėjo 28 taškais – 88:60.

„Utena“: M.Solopova 25 (9/12 metimai, 19 min.), D.Belickaitė 16 (7 per. kam.), L.Rickevičiūtė 10 (5 atk. kam.), I.Šimkutė (13 atk. kam.) ir G.Mažionytė po 9.

„Hoptrans-Sirenos“: S.Okockytė 18 (6 kld.), R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 10, I.Prėskienytė 8.