„Neptūnas“ patiesė legendinę Bolonijos „Virtus“ komandą

Du pralaimėjimus iš eilės FIBA Čempionų lygoje patyręs Klaipėdos „Neptūnas“ (4-4) sugebėjo atsitiesti. Trečiadienio vakarą Kazio Maksvyčio auklėtiniai po atkaklios kovos 88:85 (16:22, 25:25, 21:20, 26:18) namuose pranoko Bolonijos „Virtus“ (7-1) ekipą.

Italams tai buvo pirmoji nesėkmė turnyre.

Trečiojo kėlinio viduryje svečiai iš Italijos buvo įgiję dviženklę persvarą (49:61), tačiau du Tomo Delinininkaičio tritaškiai užkūrė „Neptūną“ kovai.

Lemiamas lūžis rungtynėse įvyko ketvirto kėlinio pradžioje, kai turėję penkių taškų deficitą klaipėdiečiai spurtavo 11:0 ir perėmė rungtynių kontrolę.

Prasidėjus paskutinei dvikovos minutei, rezultatas buvo lygus 85:85, bet Lorenzo Williamsas išvedė „Neptūną“ į priekį, o du šansus turėję italai išsigelbėti nesugebėjo.

Nesulaikomai uostamiesčio ekipoje žaidė veteranas Tomas Delininkaitis. Gynėjas per beveik 20 minučių pelnė 26 taškus (6/8 trit., 8/10 baud.). Jam puikiai talkino 18 taškų pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Jerai Grantas.

„Neptūnas“: Tomas Delinnkaitis 26 (6/8 trit.), Jerai Grantas 18 (9 atk. kam, 25 naud. bal.), Laimonas Kisielius 10, Simas Galdikas 8.

„Segafredo Virtus“: Amathas M‘Baye ir Tony Tayloras po 20, Kevinas Punteris 13, Dejanas Kravičius 9.

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Patiese, paklupde, davė antausį, sudrebino. Tik tiek žodžių reikia zurnalisteliui. NUGALĖJO.