„Neptūno“ krepšininkai draugiškas rungtynes su „Astana“ baigė lygiosiomis

Pasiruošimą sezonui tęsiantis Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas draugiškame mače namuose sužaidė lygiosiomis 79:79 (26:21, 21:21, 19:19, 11:18) su „Astana“ (Kazachstanas) komanda, skelbia uostamiesčio klubas.

Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai po pirmojo ketvirčio turėjo penkių taškų persvarą (26:21). Deivido Gailiaus ir Osvaldo Olisevičiaus vedami klaipėdiečiai antrajame kėlinyje pranašumą buvo padidinę iki 14 taškų (46:32). Sėkmingai krepšį atakavę svečiai iš Kazachstano iki ilgosios pertraukos priartėjo per septynis taškus (42:49), o trečiojo kėlinio viduryje „Neptūno“ atotrūkis sumenko iki minimalaus (58:57).

Prieš lemiamas 10 minučių uostamiesčio ekipa pirmavo septyniais taškais (68:61), tačiau „Astana“ krepšininkai ją panaikino. Įtemptame draugiškame mače susitikimas baigėsi lygiosiomis 79:79.

„Neptūnui“ Žygimantas Janavičius (7 rez. perd.) ir Osvaldas Olisevičius pelnė po 13 taškų, Deividas Gailius ir Simas Galdikas (6 atk. kam.) - po 12.

Tai buvo jau šeštas klaipėdiečių draugiškas mačas pasiruošimo etape. Pirmosios penkerios rungtynės pasibaigė „Neptūno“ pergalėmis.

Iki Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliaraus sezono starto T. Rinkevičiaus auklėtiniai sužais dar vienas draugiškas rungtynes, kuriose „Neptūno“ varžove bus „Ventspils“ komanda iš Latvijos.

LKL sezonas startuos rugsėjo 21 dieną Klaipėdoje rungtynėmis tarp „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ komandų.