Nukeltose Eurolygos rungtynėse – „Crvena Zvezda“ triumfas Vilerbane

Pergalę nukeltose Eurolygos ketvirtojo turo rungtynėse pasiekė Belgrado „Crvena Zvezda“ (3-4) krepšininkai.

Jordano Loydo ir Corey Waldeno tandemo vedama Serbijos ekipa išvykoje 89:68 ( 17:21, 27:17, 23:15, 22:15) susitvarkė su Vilerbano ASVEL (1-4).

Dvikovos kontrolę svečiai perėmė antrajame kėlinyje, kurį užbaigė atkarpa 15:7 ir išsiveržė į priekį – 44:38.

Po pertraukos ASVEL buvo priartėję iki trijų taškų (48:51), tačiau tuomet Saša Obradovičiaus auklėtiniai spurtavo 16:3 (67:51) ir po šio smūgio šeimininkai nebeatsigavo.

Fantastiškai nugalėtojų gretose rungtyniavęs Loydas per 25 minutes pelnė 29 taškus (7/10 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

„Crvena Zvezda“ lyderiui puikiai talkino Waldenas, surengęs karjeros pasirodymą Eurolygoje – 20 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud.), 5 rezultatyvūs perdavimai, 4 perimti kamuoliai, 8 išprovokuotos pražangos ir 32 naudingumo balai per 23 minutes.

Penktadienį „Crvena Zvezda“ namuose priims Madrido „Real“, o ASVEL Prancūzijoje susitiks su Sankt Peterburgo „Zenit“.

ASVEL: Allerikas Freemanas 14, Davidas Lighty ir Guerschonas Yabusele po 11, Moustapha Fallas ir Antoine'as Diotas po 7.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 29 (5 per. kam., 31 naud. bal.), Corey Waldenas 20 (7/8 baud., 5 rez. perd., 8 išpr. praž., 32 naud. bal.), Duopas Reathas 9.