Panevėžyje - 200 papildomų bilietų į Lietuvos komandos rungtynes Pereiti į pagrindinį turinį

Panevėžyje - 200 papildomų bilietų į Lietuvos komandos rungtynes

2011-08-31 15:39
Panevėžyje - 200 papildomų bilietų į Lietuvos komandos rungtynes
Panevėžyje - 200 papildomų bilietų į Lietuvos komandos rungtynes / Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.

Trečiadienį Panevėžyje nuo 12 val. „Tiketa“ kasose pasirodys maždaug po 200 bilietų į 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011“) kiekvienerias rungtynes, kurias žais Lietuvos rinktinė.

„Tarptautinė krepšinio federacija FIBA paskutinę dieną, prieš pat čempionatą, nutarė grąžinti dalį bilietų, kuriuos buvo rezervavusi pasauliniams rėmėjams. Žinodami, kad norinčių stebėti Lietuvos rinktinės rungtynes yra daugybė, labai apsidžiaugėme FIBA sprendimu ir nutarėm iškart atiduoti šiuos bilietus sirgaliams“, - sako „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vykdantysis direktorius Mindaugas Špokas.

Bilietus į Lietuvos rinktinės rungtynes galima įsigyti tik Panevėžio arenos kasoje nuo 12 val. ryto.

Europos vyrų krepšinio čempionatas rugpjūčio 31—rugsėjo 18 dienomis vyks šešiuose miestuose: Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Klaipėdoje vyks grupės rungtynės, Vilniuje rungtyniaus 12 pajėgiausių rinktinių, o finaliniame etape Kaune žais 8 komandos, kurios kovos ne tik dėl medalių, bet ir kelialapių į Londono olimpiadą.

Panevėžyje Lietuvos rinktinei teks kautis su Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Lenkijos, Portugalijos ir Turkijos ekipomis.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra