Pergalingai skriejantis „Real“ pratęsė nesėkmingą „Olimpia“ ruožą

Du kėlinius užtikrintai rungtyniavę Milano „Olimpia“ (7-7) krepšininkai jau veikiausiai buvo patikėję galimybėmis nutraukti įspūdingą Madrido „Real“ (11-3) klubo seriją. Vis tik po ilgosios pertraukos susiėmę „karaliai“ nugalėjo „dizainerius“ 76:67 (18:21, 12:18, 24:13, 22:15) ir Eurolygoje pasiekė jau 9-ąją pergalę iš eilės.

„Olimpia“ po dviejų kėlinių Madride dar pirmavo 39:30, bet „Real“ darbo ėmėsi iš karto po ilgosios pertraukos.

Rezultatas tapo lygus trečiajame kėlinyje sužaidus vos šešias minutes, o lemiamame ketvirtyje startavę 9:2 Pablo Laso auklėtiniai tesužaidus kiek daugiau nei dvi minutes pirmavo 63:54.

„Olimpia“ dar buvo priartėjusi iki 4 taškų (62:66), bet „Real“ smogė varžovams atkarpa 8:1, susikrovė dviženklę persvarą ir ramiai užbaigė rungtynes.

Milano klubui atstovaujantis Artūras Gudaitis per 18 minučių surinko 9 taškus (2/6 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą, po kartą suklydo bei prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Jei „Real“ iškovojo jau aštuntą pergalę iš eilės ir Eurolygoje rikiuojasi antras, tai Milanas pralaimėjo jau penktą kartą paeiliui bei ėmė balansuoti ant iškritimo iš pirmojo aštuoneto ribos.

„Real“: Anthony Randolphas 16 (5/11 trit., 7 atk. kam.), Jordanas Mickey 15, Gabrielis Deckas 13.

„Olimpia“: Vladimiras Micovas 22 (4/5 trit.), Luisas Scola 11, Artūras Gudaitis 9.