Pirmajame atkrintamųjų etape dega „Philadelphia 76ers“ krepšininkų viltys

„Philadelphia 76ers“ krepšininkų viltys iškovoti NBA čempionų titulą dega jau pirmajame atkrintamųjų etape. „Sixers“ vėl nusileido „Boston Celtics“ komandai – šįkart 101:128 (33:27, 24:38, 18:33, 26:30) – ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka jau 0-2.

Filadelfijos komanda šiame susitikime iniciatyvą savo rankose turėjo tik pirmajame kėlinyje, per kurį pirmavo net 14 taškų skirtumu (25:11), o ketvirtį laimėjo 33:27.

„Celtics“ sužaidus vos tris minutes antrajame ketvirtyje išsiveržė į priekį (37:36), o antroje kėlinio pusėje jau džiaugėsi dviženkle persvara – 54:41.

Po ilgosios pertraukos „76ers“ intrigos jau neatkūrė. Jaysono Tatumo vedama Bostono komanda sužaidus 7 minutes trečiajame kėlinyje pasiekė 20 taškų persvaros ribą (85:65), o paskutiniame ketvirtyje nepaleido susikrauto solidaus pranašumo.

Filadelfijos komandos neišgelbėjo net ir labai solidus trečdalį komandos taškų pelniusio Joelio Embiido žaidimas.

Kamerūnietis per 34 minutes pelnė 34 taškus (11/19 dvit., 0/2 trit., 12/13 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ komandoje spindėjo savo karjeros rekordą atkrintamosiose pagerinęs J.Tatumas – jis per 31 minutę surinko 33 taškus (4/8 dvit., 8/12 trit., 1/2 baud.), 5 kartus atkovojo kamuolį ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ šiose rungtynėse jau vertėsi be pirmajame mače čiurnos traumą patyrusio Gordono Haywardo. Jis negalės rungtyniauti bent keturias savaites.

Trečiasis serijos mačas vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 33 (8/12 trit.), Kemba Walkeris 22, Jaylenas Brownas 20, Marcusas Smartas ir Enesas Kanteris (9 atk. kam.) po 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 34 (12/13 baud., 10 atk. kam.), Joshas Richardsonas 18, Shake'as Miltonas 14, Tobiasas Harrisas 13 (4/15 metimai, 11 atk. kam.).