Pirmoji V. Kuktienės klubo pergalė moterų Eurolygoje

2015-10-22 07:07
Vita Kuktienė
Vita Kuktienė / Laimučio Brundzos nuotr.

Pirmą pergalę 2015-2016 metų FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro reguliariajame sezone iškovojo Ispanijos čempionė Žironos "Spar Citylift" komanda su Lina Pikčiūte ir Vita Kuktiene.

Trečiadienį aštuonių ekipų B grupės antrajame ture Žironos krepšininkės namuose 62:60 (16:22, 16:11, 19:13, 11:14) įveikė Krokuvos "Wisla Can-Oack" (Lenkija) klubą ir pakilo į trečią vietą grupėje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi V. Kuktienė pelnė 12 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo ir prasižengė 2 kartus. Per 30 su puse minutės (30:37) lietuvė pataikė 2 tritaškius iš 3 ir 3 dvitaškius metimus iš 4.

Po 11 taškų į viešnių krepšį įmetė Artemis Spanou ir Chelsea Gray, 10 - Noemi Jordana, 8 - L. Pikčiūtė.

Per 26 su puse žaidimo minutės (26:40) puolėja iš Lietuvos pataikė vos 4 dvitaškius iš 13 bei prametė baudos metimą. Be to ji po krepšiais atkovojo 8 (iš jų 4 puolime) ir perėmė 1 kamuolį, išvengė klaidų ir prasižengė 3 kartus.

Pralaimėjusioms 18 taškų pelnė Katerina Zohnova, 14 - Justyna Žurowska-Cegielska, 11 - Cristina Ouvina.

B grupėje pirmauja abu susitikimus laimėjusios Kaizerio "AGU Spor" (Turkija) krepšininkės.

Iš viso FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro dviejose grupėse žaidžia šešiolika komandų, o į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias pajėgiausias grupių ekipas.