Po ilgosios pertraukos iniciatyvos iš savo rankų nepaleidę „Knicks“ palaužė „Trail Blazers“

Vienuoliktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Niujorko „Knicks“ (11-13).

Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 110:99 (26:31, 31:20, 27:25, 26:23) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (12-10) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie vedami 7 taškų paeiliui pelniusio Damiano Lillardo pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 5 taškų pranašumą (31:26). Vis dėlto šeimininkai nenuleido rankų, atsakė spurtu 16:5 ir po Elfrido Paytono dvitaškio prieš ilgąją pertrauką susikrovė 6 taškų persvarą – 57:51.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir iniciatyvą išlaikę Thobodeau auklėtiniai pirmavo 8 taškais (84:76).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 9 minutes Portlando ekipa po Anfernee Simonso dvitaškio sumažino skirtumą iki 5 taškų (85:90), tačiau 11:2 atkarpa atsakę Niujorko krepšininkai po E. Paytono dėjimo nutolo per 14 taškų (101:87).

„Blazers“ dar bandė spardytis ir likus 2 minutėms Robertas Covingtonas baudų metimais sumažino deficitą iki 7 taškų (99:106), tačiau per likusį laiką nepelnė nė taško ir pergalę šventė šeimininkai.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Julius Randle'as, kuris per 38 minutes pelnė 22 taškus (5/12 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo 5 kartus prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

„Blazers“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvų pasirodymą surengęs D. Lillardas. Gynėjo sąskaitoje – 29 taškai (4/8 dvit., 6/12 trit.,), 4 atkovoti ir perimti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos ir 29 naudingumo balai.

„Knicks“: Elfridas Paytonas (9/15 dvit., 7 atk. kam.) ir Julius Randle'as (5/12 dvit., 11 atk. kam.) po 22, R.J. Barrettas 18 (6/12 dvit., 7 atk. kam.), Alecas Burksas 16 (8 atk. kam.), Immanuelis Quickley 12, Reggie Bullockas 10.

„Blazers“: Damianas Lillardas 29 (6/12 trit., 9 rez. perd., 30 naud.), Gary Trentas 19 ( 3/11 trit., 6 atk. kam.), Enesas Kanteris (6/10 dvit., 11 atk. kam.) ir Robertas Covingtonas (3/9 trit., 10 atk. kam.) po 13, Anfernee Simonsas 12 (3/6 trit.), Rodney Hoodas 7 (1/6 trit.).

Šiame straipsnyje: Niujorko KnicksNBATrail Blazers