Prastai antrąją mačo dalį sužaidusi Lietuvos U-16 rinktinė prapylė vokiečiams

2015-08-11 18:10
basketnews.lt
Artūro Morozovo nuotr.

Pirmąjį pralaimėjimą Europos jaunučių čempionate patyrė Lietuvos šešiolikmečių rinktinė, kuri E grupės mače 70:77 (19:12, 17:19, 11:24, 23:22) nusileido pirmąją pergalę antrajame pirmenybių etape iškovojusiai Vokietijos rinktinei.

Lietuviai prieš tai pirmajame čempionato etape pasiekė pergales prieš Ispanijos, Graikijos ir Izraelio komandas. Antrajame etape šešiolikmečiai nugalėjo anglus bei nusileido šios dienos varžovams, tačiau jeigu mūsiškiai rytoj nugalės turkus, tai grupėje užims pirmąją vietą.

Šiose rungtynėse Lietuvos rinktinė pirmavo visą pirmąją rungtynių pusę, tačiau vaizdas pasikeitė po ilgosios pertraukos.

Trečiąjį ketvirtį varžovai pradėjo spurtu 6:0 bei pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinio pabaigoje varžovai dar padidino savo persvarą ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 55:57.

Paskutiniame ketvirtyje mūsiškiai sugebėjo prisivyti varžovus (58:60), tačiau Vokietijos komanda ir vėl atsakė dar vienu spurtu bei po dviejų tritaškių susigrąžino dviženklę persvarą (72:62), kurios lietuviams ženkliai sumažinti nebepavyko.

Lietuva: Grantas Vasiliauskas 15 (6/14 metimai, 5 kl.), Ignas Sargiūnas 14 (3/4 dvit., 5 atk. kam.), Lukas Eleckas 9 (1/7 trit.), Arnas Velička 8 (5 rez. perd., 6 kl.), Vitalijus Kozys 7, Lukas Kišūnas 6.

Vokietija: Hendrikas Drescheris 17, Philippas Herkenhoffas 16 (10 atk. kam.), Nelsonas Widemannas 14.