Pratęsimo dramoje J. Plaza nuliūdino K. Kemzūrą ir M. Kuzminską

Antrasis Kęstučio Kemzūros blynas su Pirėjo „Olympiakos“ Eurolygoje prisvilo. Penktadienį Graikijos klubas namuose 68:77 (19:20, 17:18, 11:15, 17:11, 4:13) po pratęsimo neatsilaikė prieš Joano Plazos treniruojamą Sankt Peterburgo „Zenit“.

Eurolygoje debiutuojančiam Rusijos klubui tai buvo pirmoji pergalė turnyre po dviejų nesėkmių.

„Olympiakos“ sąskaitoje irgi – viena pergalė ir du pralaimėjimai.

Praėjusią savaitę prieš Pirėjo ekipos vairo debiutavęs K.Kemzūra šį kartą džiaugtis neturėjo dėl ko.

Po didžiosios pertraukos „Zenit“ gerokai pagerino gynybą „du prieš du“ ir tai Rusijos klubui leido truktelėti į priekį.

Ketvirtojo kėlinio metu šeimininkus dar bandė patempti netikėtai prabilęs ir du tritaškius pataikęs Antonio Koniaris, bet Piterio ekipa tebebuvo priekyje.

Likus pusantros minutės „Olympiakos“ dar turėjo šešių taškų deficitą, tačiau Kevinas Punteris ir Kostas Papanikolaou pataikė po tritaškį ir sugebėjo išplėšti pratęsimą.

Jo pradžioje „Oly“ po labai ilgos pertraukos išsiveržė tašku į priekį, bet į tai Rusijos klubas atsakė trimis rezultatyviomis atakomis ir pergalės neišleido.

„Olympiakos“ ekipą šiame mače ilgą laiką skandino labai prastas pataikymas iš toli. Iki ketvirto kėlinio graikai buvo pataikę vos vieną tritaškį, o iš viso įmetė šešis tolimus metimus iš 30 (20 proc.).

Kuklus mačas buvo ir M.Kuzminskui. Lietuvis aikštėje praleido dvylika minučių, per kurias taškų nepelnė, prametęs po vieną dvitaškį ir tritaškį.

Jis taip pat atkovojo du kamuolius, vieną perėmė, du sykius prasižengė ir dvikovą baigė su -2 naudingumo balais.

„Zenit“ į priekį vedė 18 taškų įmetęs Mateuszas Ponitka, 10 pridėjo Alexas Renfroe.

Graikams po 16 įmetė K.Punteris ir Nikola Milutinovas. Beje, serbas dar sugebėjo atkovoti ir 16 kamuolių.