"Neptūnas" svečiuose po atkaklios kovos turėjo pripažinti Prienų komandos pranašumą

2013-10-06 15:57
bcneptunas.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienio vakarą Prienuose vyko intriguojanti dvikova tarp "TonyBet" ir Klaipėdos "Neptūno"komandų. Pergalę po atkalios ir permainingos kovos rezultatu 71:63 (14:16, 17:9,14:18, 26:20) šventė aikštės šeimininkai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai. 4-ąją minutę po "Neptūno" legionieriaus A.Smitho metimo jie pirmavo 8:3. Penkių taškų persvarą uostamiesčio krepšininkai turėjo ir 7 minutę - 14:9. Tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė aikštės šeimininkai, jie sumažino atsilikimą iki 2 taškų - 14:16.

Antrajame kėlinyje kur kas pranašiau atrodė Prienų krepšininkai. 19 min. po Artūro Valeikos metimo jie įgijo 7 taškų persvarą - 31:24, o ilsėtis komandos išėjo pirmaujant prieniškiams 31:25.

Tuoj po pertraukos "TonyBet" krepšininkai pataikė du tritaškius iš eilės ir po Gintaro Kadžiulio tolimo šūvio nutolo - 37:27.  Vis dėlto svečiai nenuleido rankų, po truputį mažino atsilikimą. 24 min. prieniškiai po  klaipėdiečio Valdo Vasyliaus metimo pirmavo tik 37:34, o 29 min. po "Neptūno" taikliarankio Mariaus Runkausko tritaškio komandas skyrė vos du taškai - 45:43.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Neptūno" krepšininkas Vytautas Šarakauskas rezultatą išlygino (47:47). 35 min. G. Kadžiuliui pataikius iš toli aikštės šeimininkai vėl šiek tiek atitrūko - 54:49. 38 min. "TonyBet" persvara buvo minimali (59:58). Mačo pabaigoje sėkmingai sužaidė Prienų ekipai atstovaujantis veteranas Dainius Šalenga. Jo dėka prieniškiai vėl atitrūko (64:58).

Svečiams buvo pavykę priartėti iki keturių taškų (66:62), bet daugiau padaryti jie nesugebėjo.  "TonyBet" iškovojo pergalę 71:63. Prieniškiams LKL čempionate tai buvo antros laimėtos rungtynės iš eilės, o "Neptūnas" savo sąskaitoje turi dvi pergales po keturių mačų.

„TonyBet“: Dainius Šalenga 17, Artūras Valeika 11, Gintaras Kadžiulis 11, Žygimantas Janavičius 8, Martynas Linkevičius 7.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 16, Martynas Mažeika 12, Andrew Smithas 8, Vytautas Šarakauskas 8, Edgaras Ulanovas 6.

Kitas rungtynes „TonyBet“ žais spalio 15 d. savo aikštėje su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda. „Neptūnas“ trečiadienį namuose rungtyniaus su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda.