Prienuose – sunki „Juventus“ pergalė paskutinių minučių rungtynėse

Utenos „Juventus“ gan sunkiai pradėjo rungtynes išvykoje prieš Prienų „CBet“, tačiau vėliau įsišaudė ir šventė pergalę 80:74 (14:20, 33:17, 14:18, 19:19).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo prieniškiai, tačiau antrajame kėlinyje „Juventus“ krepšininkai puolime darė, ką panorėję ir per 10-ties minučių atkarpą suvertė net 33 taškus.

Į didžiąją pertrauką uteniškiai išėjo pataikę 58 proc. tritaškių (7/12) ir pirmaudami 47:37.

Po pertraukos žaidimą „CBet“ stabilizavo ir, likus žaisti pusę ketvirtojo kėlinio, rezultatas buvo lygus 65:65.

Tuomet Žygimantas Skučas taip puolime užgavo veidą Lukui Uleckui, kad šiam pasipylė kraujas. „Juventus“ puolėjui buvo skirta nesportinė pražanga.

Gytis Radzevičius, likus žaisti 2 minutes, tritaškiu padidino „Juventus“ persvarą iki 5 taškų (77:72).

Vėliau šį pranašumą svečiai dar kiek padidino ir šventė pergalę.

G.Radzevičius iš viso pelnė 21 tašką (5/6 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Uteniškiai kovą dėl kamuolių laimėjo 38:29. Vien puolime „Juventus“ nusiėmė 14 kamuolių, kai „CBet“ – tik 5.

Dvitaškius nugalėtojai metė 50 proc. taiklumu (16/32), tritaškius – 39 proc. (9/23).

„CBet“: K.Guščikas 12, M.Varnas ir S.Spenceris po 11.

„Juventus“: G.Radzevičius 21 (3/4 trit., 8 atk. kam.), Ž.Skučas 17, D.Tarvydas 13.