Puikiai rungtynes sužaidęs D. Sabonis nukalė „Pacers“ pergalę

Domantas Sabonis nesugebėjo pratęsti net iki aštuonių užsitęsusios savo dvigubų dublių serijos, tačiau šįkart žibėjo rezultatyvumu.

Lietuvis pelnė 25 taškus, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ komanda (9-6) 111:106 (24:25, 31:20, 28:40, 28:21) palaužė „Orlando Magic“ (6-9).

Centras iš Lietuvos buvo ilgiausiai aikštėje praleidęs „Pacers“ krepšininkas – jis žaidė net 35 minutes, per kurias pataikė 9 dvitaškius iš 15, visus 7 baudų metimus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, penkis sykius suklydo ir keturiskart prasižengė.

Lietuviui tai tapo trečiomis rezultatyviausiomis sezono rungtynėmis. Daugiau taškų jis buvo įmetęs tik į „Detroit Pistons“ ir „Brooklyn Nets“ krepšius – atitinkamai 27 ir 29.

Nepaisant lietuvio dominavimo, „Pacers“ teko pavargti dėl pergalės prieš be Nikolos Vučevičiaus ir Aarono Gordono žaidusią „Magic“ ekipą.

Dar likus kiek daugiau nei 2 minutėms šeimininkų persvara buvo viso labo taškas (104:103), o po kelių nesėkmingų atakų Markelle Fultzas rezultatą likus žaisti 31,1 sek. išlygino – 106:106.

Visgi tuomet iniciatyvą į savo rankas paėmė Aaronas Holiday. Nors pirmasis jo bandymas buvo netikslus, po Myleso Turnerio atkovoto kamuolio gynėjas smeigė tritaškį ir išvedė „Pacers“ į priekį – 109:106. Įdomu tai, kad rezultatyvų perdavimą metimo autoriui atliko jo brolis Justinas Holiday.

Lemiamoje atakoje kamuolį prarado Evanas Fournier, o A.Holiday sumetė baudas ir Indianapolio komanda išnešė sveiką kailį.

9-ąją pergalę iškovoję „Pacers“ bando vytis Rytų konferencijos lyderius – šiuo metu jie užima 6-ąją vietą.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (9 atk. kam.), Jeremy Lambas 14, Aaronas Holiday ir Dougas McDermottas po 13, Justinas Holiday 12 (6 rez. perd.), Mylesas Turneris 10.

„Magic“: Evanas Fournier 26 , Jonathanas Isaacas 25 (9 atk. kam.), Markelle Fultzas 13 (9 rez. perd.), D.J. Augustinas 11, Terrence'as Rossas 10.

Šiame straipsnyje: Domantas SabonisNBAkrepšinis