Puikus M. Kalniečio pasirodymas priartino "Emporio Armani" prie čempionės titulo

2016-06-12 04:52
basketnews.lt

Mantas Kalnietis buvo naudingiausias ir rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, o jo atstovaujama Milano „Emporio Armani“ komanda dar vienu žingsniu priartėjo prie Italijos čempionės titulo.

Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / olimpiamilano.com nuotr.

Jasmino Repešo auklėtiniai penktajame finalo mače savo aikštėje 97:73 (29:8, 23:23, 22:29, 23:13) sutriuškino Emilijos Redžo „Grissin Bon“ ekipą su Darjušu Lavrinovičiumi ir Rimantu Kaukėnu bei vėl įgijo persvarą serijoje iki keturių pergalių 3-2.

Šeštasis mačas pirmadienį bus žaidžiamas Emilijos Redže.

Naudingiausią sezono mačą sužaidęs Kalnietis per 26 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po 1 kartą suklydo bei prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

Ankstesnis atakų organizatoriaus sezono naudingumo rekordas buvo 23 naudingumo balai.

Lavrinovičius aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (4/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Tuo metu taiklumo stokojęs Kaukėnas per 30 minučių pasižymėjo 7 taškais (1/8 dvitaškiai, 1/3 dvitaškiai, 2/2 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Emporio Armani“: Mantas Kalnietis 16 (8 atk. kam.), Rakimas Sandersas 14, Krunoslavas Simonas 14, Oliveris Lafayette'as 12, Alessandro Gentile 11, Milovanas  Macvanas 10.

„Grissin Bon“: Pietro Aradori 14, Darjušas Lavrinovičius 12, Amedeo Della Valle 11, De Nicolao 10, Achille'as Polonara 10 (9 atk. kam.).