R. Jokubaičio debiutas „Barcoje“: starto penketas ir pergalė

Rokas Jokubaitis pirmąsias savo rungtynes su „Barcelonos“ apranga pradėjo starto penkete, o 20-mečio 192 cm ūgio mažeikiškio atstovaujamas klubas pergalingai startavo kontrolinių mačų cikle.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Andoroje po spurto ketvirtajame kėlinyje 81:72 (22:20, 12:17, 25:13, 22:22) įveikė vietos „MoraBanc“ ekipą.

Nugalėtojams R. Jokubaitis pelnė 8 taškus. Išsamesnė lietuvio statistika nėra pateikiama.

Kartu su R. Jokubaičiu į starto penketą taip pat pateko Kyle'as Kuričius, Sergi Martinezas, Nikola Mirotičius ir „Barcos“ dublerių centras Ibou Badji.

Pirmąsias rungtynes „Barcelonos“ komandoje žaidęs buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Nigelas Hayesas pelnė 15 taškų ir nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias.

12 taškų pridėjo Nikola Mirotičius, 11 – Brandonas Daviesas.

Andoros klubui 20 taškų įmetė Drew Crawfordas.

Antrojo kėlinio pabaigoje „MoraBanc“ spurtavo 9:0 ir po dviejų kėlinių turėjo 3 taškų persvarą (37:34).

Trečiojo kėlinio viduryje Andoros klubas dar pirmavo 47:45, bet tuomet „Barca“ surengė atkarpą 11:0 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (56:47).

Ketvirtąjį kėlinį Andoros krepšininkai pradėjo atkarpa 6:0 ir priartėjo iki 3 taškų (56:59), bet katalonai į tai atsakė spurtu 10:2 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą (69:58).

„Barcelona“ pratęsė sėkmingą atkarpą, įgijo 18 taškų pranašumą (78:60) ir likus trims minutėms nugalėtojas buvo aiškus.

„Barcelonos“ gretose nežaidė tik olimpinėse žaidynėse rungtyniavę Nicolas Laprovittola bei Alexas Abrinesas.

„MoraBanc“: Drew Crawfordas 20, Davidas Jelinekas 10.

„Barcelona“: Nigelas Hayesas 15, Nikola Mirotičius 12, Brandonas Daviesas 11, Rokas Jokubaitis 8, Sertačas Šanli, Kyle'as Kuričius, Rolands Šmits ir Agustinas Ubalas po 6.