Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi „Petrochema“ pasiekė pergalę Raseiniuose

2014-12-05 18:15
DMN inf.
"Petrochemos" klubo nuotr.

Užtikrintą pasirodymą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate toliau tęsia Jonavos „Petrochemos“ (13-6) ekipa. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai rungtynėse Raseiniuose – 91:80 (28:19, 24:19, 15:22, 24:20) įveikė šeimininkų „Rasų“ (9-9) krepšininkus.

Tai buvo rezultatyviausias šio sezono jonaviečių mačas NKL pirmenybėse bei antroji pergalė tarpusavio rungtynėse su lygos debiutantais iš Raseinių. Pirmojo rato dvikovoje Jonavoje šeimininkai buvo stipresni – 74:71.

Susitikimas Raseiniuose prasidėjo atkaklia kova – 10:8 (4 min). Po Tomo Milinsko dvitaškio bei dviejų jonaviečių tritaškių „Petrochema“ spurtavo – 8:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 18:8. Neilgai trukus, ekipas skyrė dar didesnis skirtumas – 26:12 (9 min). Tiesa, šeimininkai kėlinio pabaigoje kiek sušvelnino deficitą – 19:28.

Karolio Šaruko bei Tado Sebežiovo išpuoliai padėjo svečiams susigrąžinti didesnę persvarą – 35:20 (12 min). Raseiniškiai kiek priartėjo – 27:38 (14 min), bet dar vienas K.Naruševičiaus komandos spurtas leido „Petrochemai“ nutolti – 46:29. Prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 14 taškų – 52:38.

Intriga rungtynėse atgijo trečiajame ketvirtyje. Esant rezultatui - 59:42 (25 min), „Rasai“ surengė savo atakų seriją – 48:59. „Petrochemos“ situacija kiek paaštrėjo po penkių iš eilės Dariaus Marcinkevičiaus taškų – 65:60 (29 min). Prieš lemiamą kėlinį jonaviečiai turėjo septynių taškų persvarą – 67:60.

Ketvirtąjį kėlinį Jonavos ekipa pradėjo dviem tolimais metimais – 74:62 (31 min). Likusį kėlinio laiką užtikrintai varžovų krepšį atakavę „Petrochemos“ krepšininkai pergalei iš rankų išlįsti neleido – 91:80.
Jonavos „Petrochema“: Tadas Sebežiovas 28 taškai, Henrikas Vorotnikovas 20, Aurimas Urbonas 14 (8 rez. perd.), Tomas Milinskas 10, Karolis Šarukas ir Lukas Grabauskas po 6, Ričardas Verbickas 3, Mikita Balaban ir Dovydas Šemeklis po 2, Evaldas Aniulis (6 rez. perd.) ir Dainius Gulbinas taškų nepelnė.

Raseinių „Rasai“: Karolis Guščikas ir Valdemaras Savostjanovas po 18 taškų, Darius Marcinkevičius 13, Justas Petkevičius 10.

Kitas NKL čempionato rungtynes Jonavos „Petrochema“ žais rytoj namuose nuo 16 val. su Kauno „JAZZ-Diremtos“ ekipa.