Rezultatyvus B.Veikalo žaidimas neišgelbėjo Bonos ekipos nuo nesėkmes Europos taurėje

2013-12-11 08:04
Kamuolio mušinėjimo rekordo bus siekiama ir Klaipėdoje
Kamuolio mušinėjimo rekordo bus siekiama ir Klaipėdoje / Scanpix nuotr.

Penktąją nesėkmę antrojo pagal pajėgumą 2013-2014 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro reguliariojo sezono devintojo turo rungtynėse patyrė ketvirtąją vietą D grupėje užimantis Beno Veikalo Bonos "Telekom Baskets" (Vokietija) klubas.

Antradienį svečiuose Bonos krepšininkai svečiuose po pratęsimo 90:91 (19:21, 19:19, 18:21, 22:17, 12:13) ir prarado viltis patekti į antrąjį varžybų etapą - Last 32 turnyrą.

Lietuvis pralaimėjusiems pelnė 18 taškų, sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 35 aikštelėje praleistas minutes (35:02) B. Veikalas pataikė 2 tritaškius iš 6, 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo visus 8 baudų metimus.

Taip pat 18 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Tony's Gaffney, 15 - Ryanas Brooksas, 13 - Jamelas McLeanas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Jasonas Love'as (20 tšk.), Demontezas Stittas (19 tšk.), Guy'us Muya Muboyayis ir Robertas Vadenas (po 16 taškų).

Ši Bonos klubo nesėkmė atvėrė duris į kitą varžybų etapą Berlyno "Alba" (Vokietija), Gravlino-Diunkerko BCM (Prancūzija) ir Saragosos CAI (Ispanija) komandoms.

Kituose devintojo turo mačuose D grupėje lyderiai Berlyno "Alba" (Vokietija) krepšininkai svečiuose 83:72 (23:16, 18:25, 20:14, 22:17) nugalėjo Gravlino-Diunkerko BCM (Prancūzija) ekipą, o Romos "Virtus" (Italija) penketukas savo aikštėje 83:81 (18:18, 19:25, 19:18, 27:20) palaužė Saragosos CAI (Ispanija) komandos pasipriešinimą.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Berlyno "Alba" (Vokietija)                     7  2  585:551
2. Gravlino-Diunkerko BCM (Prancūzija)            6  3  604:521
3. Saragosos CAI (Ispanija)                       5  4  636:563
4. Bonos "Telekom Baskets" (Vokietija)            4  5  599:626
5. Romos "Virtus" (Italija)                       3  6  590:600
6. Monso Eno "Belfius" (Belgija)                  2  7  483:636

Trys geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į antrąjį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro etapą.