„Ryto“ krepšininkai Europos taurės turnyre šventė antrą pergalę iš eilės

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro septintojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 92:78 (21:13, 25:23, 20:24, 26:18) nugalėjo Ovidijaus Varanausko atstovaujamą Limožo CSP (Prancūzija) ekipą ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Vilniaus klubas pačioje mačo pradžioje „šovė“ į priekį 8:2 ir panašią persvarą išsaugojo iki pirmojo kėlinio pabaigos (21:13). Antrajame kėlinyje po dviejų iš eilės Deivido Sirvydžio tritaškių vilniečių pranašumas siekė 14 taškų (37:23), bet tuomet varžovai laimėjo atkarpą 13:2 ir priartęjo iki 3 taškų (39:36). Vis dėlto šeimininkai kėlinį užbaigė pelnydami septynis taškus iš eilės ir pirmąją mačo pusę laimėjo 46:36.

Trečiajame kėlinyje „Rytas“ pirmavo 11 taškų (51:40), bet vėliau svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (51:53). Taiklus Arno Butkevičiaus tritaškis leido vilniečiai po trijų ketvirčių pirmauti 66:61.

Po fantastiško Pako Cruzo tritaškio su pražanga, A. Butkevičiaus dėjimo ir E. Kairio dvitaškio „Rytas“ nutolo 11 taškų skirtumu (81:70). Per likusį rungtynių laiką „Ryto“ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir šventė svarbią pergalę.

Vilniaus ekipai (3 pergalės/4 pralaimėjimai) 22 taškus pelnė Pako Cruzas, po 11 – Arnas Butkevičius ir Martynas Echodas, 10 – Cameronas Bairstow, po 9 – Mindaugas Girdžiūnas bei Eimantas Bendžius.

Prancūzijos klube (2/5) 20 taškų surinko Vincentas Sanfordas, 17 – Semajus Christonas, 13 – Brianas Conklinas. O. Varanauskas per 8 min. nepasižymėjo.

Pirmojo rato rungtynės Limože „Rytas“ pralaimėjo 61:82.

Kitas rungtynes „Rytas“ žais lapkričio 20 dieną išvykoje su Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) ekipa.