Š. Jasikevičiaus „Barcelona“ jungia žvėries režimą: Piterio negelbėjo ir galingas A. Gudaitis

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (16-6) vėl didina apsukas. Antradienio vakarą katalonai namuose nepaliko vilčių solidžiai šiemet Eurolygoje rungtyniaujantiems Sankt Peterburgo „Zenit“ (13-7) krepšininkams – 85:81 (16:14, 28:19, 25:17, 16:31).

Šaro vyrai laimėjo penktą mačą iš eilės ir pirmauja Eurolygoje.

Katalonai aiškiai dominavo visų rungtynių metu ir apsukas sumažino tik ketvirtajame kėlinyje. „Zenit“ paskutinėmis minutėmis priartėjo, bet rimta intriga nekvepėjo.

Dar vieną solidų mačą „Zenit“ gretose sužaidė Artūras Gudaitis. Lietuvis žaidė 29 minutes ir pelnė 15 taškų (3/10 dvitaškių, 9/13 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo ir atliko po 2 blokus, sykį pažeidė taisykles, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 20 naudingumo balų.

Vienas iš mačo teisėjų buvo lietuvis Gytis Vilius.

Po šio pralaimėjimo Piterio komanda smuktelėjo į ketvirtą poziciją.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 18, Kyle’as Kuricas 16, Cory Higginsas ir Nikola Mirotičius po 14, Nickas Calathesas 9 (12 rez. perd., 7 atk. kam.).

„Zenit“: Artūras Gudaitis ir Andrejus Zubkovas po 15, Kevinas Pangosas, Billy Baronas ir Mateuszas Ponitka po 10.