Šarlotės ekipą skandinęs D. Sabonis įsirašė į „Pacers“ istoriją

„Indiana Pacers“ (18-9) ir toliau demonstruoja solidų žaidimą, o komandos vienas lyderių Domantas Sabonis jau pradėjo mušti klubo rekordus. Indianapolio ekipa 107:85 (33:20, 26:24, 13:22, 35:19) pranoko „Charlotte Hornets“ (12-17).

D.Sabonis vėl buvo viena svarbiausių figūrų aikštėje. Lietuvis žaidė 34 minutes, per kurias surinko 12 taškų (5/10 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus prasižengė.

Puolėjas užfiksavo dvyliktą dvigubą dublį iš eilės ir pagerino „Pacers“ klubo rekordą.

Iki šiol reguliariajame sezone 11 kartų iš eilės su dvigubu dubliu aikštę 2009-ųjų pavasarį buvo palikęs Troy'us Murphy.

Šį sezoną dvigubo dublio statistiką D.Sabonis fiksavo net 22 dvikovose ir pagal šį rodiklį lygoje nusileidžia tik praėjusio sezono naudingiausiam NBA krepšininkui Gianniui Antetokounmpo.

Didelių problemų „širšės“ šeimininkams šį kartą nesukėlė.

Pirmąją rungtynių pusę „Pacers“ tvirtai laikė iniciatyvą ir pirmavo 63:44, tačiau po didžiosios pertraukos šeimininkų žaidimas gerokai išsiderino ir „Hornets“ pavyko priartėti.

Trečiajame kėlinyje Nate'o McMilano auklėtiniai sukrapštė vos 13 taškų ir „Hornets“ buvo pavykę atgaivinti intrigą bei priartėti iki 66:70.

Visgi paskutinė mačo atkarpa tvirtai priklausė „Pacers“. Savo pajėgumu Indianapolio ekipa suabejoti neleido.

Tai buvo trečioji iš eilės „Pacers“ pergalė. Rytų konferencijoje D.Sabonio komanda žengia šešta.

„Pacers“: Aaronas Holiday 23, Mylesas Turneris 14 (10 atk. kam., 5 blk.), Domantas Sabonis (12 atk. kam.) ir T.J.McConnellas (8 rez. perd.) po 12, Malcolmas Brogdonas 11 (7 rez. perd.).

„Hornets“: Cody Zelleris 19 (12 atk. kam.), Malikas Monkas 14, Devonte Grahamas 12, Bismackas Biyombo 11 (17 atk. kam.), Milesas Bridgesas 10.