Šaro ir N. Kaliničiaus konfliktu pažymėtame mače – „Barcos“ nesėkmė Stambule

Stambulo „Anadolu Efes“ (3-5) pataikė 14 tritaškių ir iškovojo trečiąją pergalę Eurolygoje. Ergino Atamano auklėtiniai savo aikštėje 96:86 (16:22, 29:19, 21:16, 30:29) pranoko „Barcelonos“ krepšininkus (5-3).

Mačas buvo pažymėtas konfliktu tarp Šarūno Jasikevičiaus ir Nikola Kaliničiaus, kuris įvyko trečiojo kėlinio viduryje.

Jasikevičius buvo nepatenkintas Kaliničiaus gynyba ir prieš minutės pertraukėlę aprėkė savo auklėtinį.

Serbas bandė ginčytis su lietuviu, tačiau treneris ranka mostelėjo į rūbinę signalizuodamas, kad krepšininkui reikia palikti atsarginių suolelį.

Puolėjas jau buvo pakeliui į tunelį, bet Cory Higginsas jį sustabdė ir pasiūlė likti ant suolo.

Kaliničius grįžo, bet po poros minučių Jasikevičius vėl priėjo prie jo ir leido suprasti, kad jis čia nepageidaujamas.

„Nikola šiandien negerbė komandos, tai aiškinsimės komandos viduje“, – po rungtynių savo sprendimą paaiškino Jasikevičius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Willas Clyburnas, per 34 minutes pelnęs 24 taškus (5/8 dvit., 4/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

18 taškų amerikietis pelnė ketvirtajame kėlinyje.

Vasilije Micičius per 31 minutę pridėjo 22 taškus (3/6 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 36 naudingumo balus.

Barselonos ekipos gretose išsiskyrė Nicolasas Laprovittola, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 28 taškai (5/7 dvit., 5/8 trit., 3/3 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 24 (5/8 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam., 28 naud.), Vasilije Micičius 22 (3/5 trit., 7/8 baud., 5 rez. perd., 4 per. kam., 36 naud.), Elijah Bryantas 16 (4/5 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Amath M'Baye 13 (3/5 trit., 3 blok.), Bryantas Dunstonas 7.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 28 (5/7 dvit., 5/8 trit., 28 naud.), Sertačas Šanli 18 (4/6 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam.), Cory Higginsas 14 (2/3 trit.), Nikola Kaliničius 10, Alexas Abrinesas 9 (3/8 trit., 5 atk. kam.).