Serijoje lygu: buvęs „Barcos“ žaidėjas baudė Šaro auklėtinius

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ krito Eurolygos atkrintamosiose.

Galingai žaidusio DeShauno Thomaso įkvėpta Miuncheno „Bayern“ antrajame ketvirtfinalio mače Barselonoje laimėjo 90:75 (23:18, 25:17, 19:21, 23:19) ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Trečiasis ir ketvirtasis susitikimai atitinkamai trečiadienį ir penktadienį vyks Miunchene.

Praeityje „Barcelonai“ atstovavęs Thomasas užsikūrė antrajame kėlinyje, per kurį surinko 15 iš 25 „Bayern“ taškų ir vokiečiai siautėjo Katalonijoje – 48:35.

Amerikietis iš viso pelnė 25 taškus, pataikęs 6 iš 7 tritaškių, 3 iš 6 dvitaškių ir 1 iš 2 baudų. Puolėjas atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir įsirašė 29 naudingumo balus.

Thomasas pirmajame serijos mače per 11 minučių prametė visus tris metimus iš žaidimo ir surinko –5 naudingumo balus.

Jo sezono pataikymas iš toli iki šio mačo siekė 37,8 proc.

Thomaso asmeniniai rekordai Eurolygoje – 28 taškai ir 31 naudingumo balas.

„Bayern“ vertėsi be pirmajame mače traumą patyrusio Darruno Hilliardo, kuris šį sezoną veikiausiai neberungtyniaus. Negana to, pirmajame kėlinyje koją susižeidė Leonas Radoševičius ir daugiau nebepasirodė ant parketo.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola (4/6 dvit., 2/4 trit.) ir Nikola Mirotičius (3/7 dvit., 7/9 baud., 6 atk. kam., 4 kld.) po 16, Nickas Calathes 13 (5/7 dvit., 8 rez. perd.), Kyle'as Kuričius 9 (2/7 trit.), Brandonas Daviesas 8.

„Bayern“: Deshaunas Thomasas 25 (6/7 trit., 7 atk. kam., 29 naud.), Andreasas Obstas 15 (4/7 trit.), Nickas Weileris-Babbas 12 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Ognjenas Jaramazas 11 (5 rez. perd.), Augustine'as Rubitas 10 (8/8 baud., 8 atk. kam.).