S.Jasaičio klubas palaužė "Olimpija" ekipą

2008-10-24 11:59
S.Jasaičio klubas palaužė "Olimpija" ekipą / BasketNews.lt nuotr.

Eurolygos turnyro C grupės kovas pergalingai pradėjo ULEB taurės savininkė Badalonos "DKV Joventut" ekipa, kurioje rungtyniauja Simas Jasaitis. Ispanijos komanda namuose, po puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio, 81:64 (17:18, 17:13, 25:22, 22:11) įveikė Liublianos "Olimpija" klubą, rašo Krepsinis.net.

Slovėnai puikiai pradėjo rungtynes ir, įpusėjus kėliniui, po Marko Miličiaus dvitaškio svečiai pirmavo 13:4. Nors audringai savo gerbėjo palaikomas "DKV Joventut" klubas iki ketvirčio pabaigos sugebėjo priartėti, po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 18:17 pirmavo Slovėnijos čempionai.

Antrajame kėlinyje kova ir toliau vyko taškas į tašką, tačiau priekyje beveik visą laiką jau buvo aikštelės šeimininkai. Po didžiosios pertraukos "DKV Joventut" bandė padidinti savo pranašumą, tačiau varžovai ir toliau atsakydavo sėkmingomis atakomis. Visgi po puikaus S.Jasaičio tolimo metimo paskutinę trečiojo ketvirčio sekundę aikštės šeimininkai įgijo šešių taškų pranašumą - 59:53.

Svečių žaidimas visiškai pakriko ketvirtajame kėlinyje. Pirmų penkių minučių atkarpą Badalonos komanda laimėjo 12:1 ir po Pau Ribaso tolimo metimo jos persvara pasiekė septyniolikos taškų ribą - 71:54. Per likusį laiką svečiams nieko pavojingo sukurti nebepavyko ir "DKV Joventut" šventė pirmąją pergalę rezultatu 81:64.

Beveik 22 minutes aikštėje praleidęs S.Jasaitis nugalėtojams pelnė 6 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 2/3) taškus, atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

"DKV Joventut": N.Mensah-Bonsu 14 (9 atk. kam., 3 blokai), D.Malletas (7 rez. perd.), P.Ribas ir B.Wrightas - po 11.

"Olimpija": M.Begičius 17 (dvitaškiai 8/9, 7 atk. kam.), V.Ilievski 15, M.Miličius 13.