Staigmena: „Juventus“ savo aikštėje gavo į kailį nuo LKL autsaiderio

2015-04-23 17:54
utenosjuventus.lt inf
"Juventus" nuliūdino savo gerbėjus
"Juventus" nuliūdino savo gerbėjus / A.Ufarto/BFL nuotr.

Apmaudų pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate patyrė Utenos „Juventus“ (23/16) klubas, kuris savo žiūrovų akivaizdoje 75:77 (21:20, 17:20, 17:18, 20:19) nusileido Mažeikių „Mažeikių“ (4/34) komandai.

Nors susitikimą tolimu metimu pradėjo Rashaunas Broadusas (3:0), svečiai atsakė atkarpa 8:2 ir po Dariaus Pakamanio tolimo metimo išsiveržė į priekį – 8:5. Likus žaisti keturias minutes Edgaras Stanionis vėl atstatė pusiausvyrą (13:13), o netrukus sugrąžino pranašumą uteniškiams – 16:15. Prasidėjus paskutinei minutei skirtumas šoktelėjo iki keturių taškų (19:15), bet kėlinį tritaškiu baigęs Darius Tarvydas sumažino „Juventus“ persvarą iki minimumo – 21:20.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Mažeikių klubas vėl susigrąžino minimalų pranašumą (24:23), bet įpusėjus kėliniui Arvydas Gydra buvo nubaustas nesportine pražanga, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai pakreipė įvykius į savo pusę – 33:27. Likus žaisti tris minutes rezultatas vėl buvo lygus (36:36), o paskutinėmis akimirkomis svečiai vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 40:38.

Trečiajame ketvirtyje sužaidus keturias minutes mažeikiškiai dar labiau padidino savo pranašumą (50:46), bet penkis taškus be atsako surinkęs R.Broadusas dar sykį sugrąžino persvarą Utenos klubui – 53:52. Visgi kėlinio pabaigoje A.Gydros ir D.Tarvydo tikslūs metimai vėl sugrąžino persvarą svečiams ir prieš lemiamas dešimt minučių „Juventus“ deficitas siekė tris taškus – 55:58.

Nieko gero uteniškiams nežadėjo ir ketvirtojo kėlinio pradžia. Sužaidus pusantros minutės „Mažeikių“ persvara šoktelėjo iki šešių taškų (63:57), bet uteniškiai atsitiesė ir Saulius Kulvietis tritaškiu dar sykį persvėrė rezultatą – 67:65. Visgi kėlinio pabaigoje tiksliau žaidė svečiai, kurie iškovojo pergalę rezultatu 77:75.

„Juventus“ komandai 20 taškų surinko Rashaunas Broadusas (dvitaškiai 4/10, tritaškiai 3/5), 13 – Edgaras Stanionis (tritaškiai 1/6), 9 – Arvydas Šikšnius, 8 – Egidijus Dimša (5 atk. kam.), po 6 – Nikita Barinovas ir Saulius Kulvietis, po 4 – Valdas Dabkus ir Vaidas Čepukaitis, 3 – Simas Buterlevičius, 2 – Ovidijus Varanauskas.

Svečių gretose išsiskyrė Darius Tarvydas (21 tšk., dvitaškiai 5/7, tritaškiai 2/3, 5 atk. kam.), Arvydas Gydra (14 tšk.), Evaldas Šaulys (13 tšk., 6 atk. kam.) bei Sidney Sandersas (10 tšk.).