"Sūduva" sostinėje be vargo nugalėjo "Jaunuosius talentus"

2015-02-10 16:58
LMKL inf.
"Sūduvos" klubo nuotr.

Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (16/6) komanda, kuri svečiuose 89:61 (27:15, 16:15, 27:17, 19:14) pranoko Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (5/17) krepšininkes.

Pirmajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes vilnietės atsilikinėjo 15:18, bet per likusį laiką nepelnė taškų, o „Sūduva“ tuo pasinaudojo ir susikrovė dviženklį pranašumą – 27:15.

Per antrąjį ketvirtį viešnios padidino persvarą vos 1 tašku (16:15), bet po didžiosios pertraukos šalies vicečempionės sužaidė puikiai puolime (įmetė 27 taškus) ir išsprendė visus klausimus šiame mače.

„Jaunieji talentai“: L.Juškaitė 24 (12 atk. kam.), A.Bobinaitė 10, L.Jurčiūtė 9.

„Sūduva“: I.Šalkauskė 17 (6 atk. kam.), S.Dukate 13, L.Rickevičiūtė 12 (11 atk. kam.), S.Baliutavičiūtė 10 (6 atk. kam.).