Sugrįžęs treneris atvairavo „Crvena zvezda“ į pergalę

Sašą Obradovičių prie Belgrado „Crvena zvezda“ (6-11) vairo pakeitęs Dejanas Radonjičius sugrįžo pergalingai. Trečiadienį jo vadovaujama komanda 74:71 (22:15, 26:22, 9:9, 17:25) laimėjo paskutinių sekundžių nervų karą Eurolygoje prieš Atėnų „Panathinaikos“ (5-11).

36-ąją minutę šeimininkai dar pirmavo, dviženkle persvara 68:57 ir atrodė, kad nesunkiai laimės akistatą, tačiau tuomet graikai pakilo į lemiamą šturmą ir prasidėjus paskutinei minutei sugebėjo rezultatą išlyginti (68:68).

Visgi lemiamas rungtynių sekundes atidžiau sužaidė „Crvena zvezda“.

Šeimininkams šiame mače nepadėjo koronavirusą besigydantis komandos lyderis Jordanas Loydas.

Belgrado klubui tai buvo vos antroji pergalė per devynis pastaruosius mačus. PAO krito ketvirtą kartą per penkias pastarąsias dvikovas.

„Crvena zvezda“: Corey Waldenas 17, Quino Colomas 13, Ognjenas Dobričius 11.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 20, Nemanja Nedovičius 16, Aaronas White‘as 8.