Traumų kamuojamas „LSU-Atletas“ nusileido Prienų komandai (komentarai)

2014-01-15 22:05
DMN inf.
Žilvino Slauskio nuotr.

Trečiadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes  Kauno rajono „LSU-Atletas“ namuose žaidė su Prienų „TonyBet” ir pralaimėjo 67:89 (11:26, 16:22, 26:23, 14:18). Aštuoniese rungtyniavę LSU krepšininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti LKL pirmenybėse sėkmingai žaidžiančiai  Prienų komandai.

„LSU-Atlete“ nerungtyniavo traumuoti Karolis Babkauskas, Šarūnas Vingelis, Taurantas Tamošiūnas, dėl ligos komandai neatstovavo ir Tomas Miškinis. Jau nuo pirmųjų susitikimo minučių Prienų krepšininkai nepaliko vilčių LSU komandai, o kėlinį laimėjo 26:11. Neleistinai klydę LSU krepšininkai įpusėjus rungtynėms atkuto ir ,daugiausia Tomo Urbono, Žygimanto Skučo ir Arūno Sakalausko pastangomis, neleido svečiams pernelyg didinti persvaros. Baigiantis trečiajam kėliniui, „LSU-Atletas“ atsiliko 51:70, o sužaidus tris ketvirtojo kėlinio minutes priartėjo 61:76. Vis dėlto intrigos LSU komandai sukurti nepavyko.

„LSU-Atletui“ daugiausia taškų pelnė: Tomas Urbonas 25 (11/17 dvit., 8 atk.kam.), Žygimantas Skučas 15 (7/8 dvit.), Arūnas Sakalauskas 13, Aurimas Birgelis 8, Paulius Malašauskas (8 rez.perd.), Vidmantas Sragauskis ir Šarūnas Beniušis po 2.

„TonyBet“ rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Lukauskis 21, Artūras Valeika 16, Žygimantas Janavičius 14.