Turkijos krepšinio lygoje du lietuviai pelnė 24 taškus

2015-02-09 08:47
Studentų krepšinis: Lyderiai - MRU ir LSU, autsaideriai - LEU
Studentų krepšinis: Lyderiai - MRU ir LSU, autsaideriai - LEU / Fotodiena/Robertas Dačkus

Šeštąją nesėkmę Turkijos vyrų krepšinio čempionato XVIII turo rungtynėse patyrė trečią vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Renaldo Seibučio atstovaujamas Stambulo "Daruššafaka Doguš" klubas, sekmadienį svečiuose 81:82 (18:23, 17:19, 24:24, 22:16) nusileidęs į aštuntąją poziciją pakilusiems Ankaros "Turk Telekom" (9 pergalės ir 9 pralaimėjimai) krepšininkams.

Lietuvis svečiams pelnė 13 taškų, sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei prasižengė 3 sykius. Per 26 žaidimo minutes (26:15) R.Seibutis pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 6 ir realizavo visus 4 baudų metimus.

21 tašką į nugalėtojų krepšį įmetė Vidmaras Gašperas, 14 - Tayloras Brownas, 10 - Jamonas Lucas.

Nugalėtojams Benjaminas McCayley pelnė 14 taškų, Barišas Ermišas ir Joshua Carteris - po 12.

Turkijos krepšinio lygoje pirmauja Stambulo "Fenerbahče Ulker" (14/4) komanda, lenkianti Stambulo "Anadolu Efes" (13/4) ekipą.

Aštuntąją nesėkmę patyrė penktoje vietoje likęs Martyno Pociaus Stambulo "Galatasaray" (10/8) klubas, išvykoje 61:66 (13:13, 14:12, 13:20, 21:21) turėjęs pripažinti autsaiderės Eskišehiro "NSK Basket" (3/15) ekipos pranašumą.

Lietuvis pralaimėjusiems pelnė 11 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir išvengė pražangų. Per 27 minutes (26:56) M.Pocius pataikė 3 tritaškius iš 6 ir 1 dvitaškį metimą iš 5.

13 taškų pralaimėjusiems pelnė Sinanas Guleras, 11 - Zoranas Ercegas, 10 - Enderas Arslanas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Coperryale'as Harrisas (20 tšk.), Kartalas Ozmizrakas (14 tšk.) bei Jerome'as Randle'as (11 taškų).