"Utenos" krepšininkės nusileido Vologdos komandai

2014-12-04 18:48
Eglė Šulčiūtė
Eglė Šulčiūtė / Augusto Didžgalvio nuotr.

Trečiąją nesėkmę ketvirtosiose antrojo pagal pajėgumą 2014-2015 metų sezono moterų FIBA Europos taurės (EuroCup Women) krepšinio turnyro rungtynėse patyrė trečiąją vietą I konferencijos B grupėje užimantis debiutantas Utenos "Utenos" klubas, ketvirtadienį svečiuose 59:69 (15:12, 13:19, 15:19, 16:19) nusileidęs ketvirtąją pergalę iškovojusioms grupės lyderėms Vologdos "Čevakata" (Rusija) krepšininkėms.

Uteniškių gretose sėkmingiausiai žaidė Eglė Šulčiūtė (14 tšk.), Rita Žilinskaitė (10 tšk.), Greta Šniokaitė, Kristina Alminaitė, Sandra Linkevičienė ir Eglė Šikšniūtė (po 7 taškus).

Nugalėtojams Kayla Alexandre pelnė 12 taškų, Tatjana Petrušina - 11, Anastasija Logunova - 9.

Antrąją pergalę B grupėje iškovojo antroje vietoje esanti Stambulo "Universitesi" (Turkija) ekipa su Kamile Nacickaite, svečiuose 95:45 (29:14, 26:12, 20:7, 20:12) sutriuškinusi autsaiderę Minsko "Cmoki" (Baltarusija) komandą su Giedre Paugaite.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi K.Nacickaitė pelnė 31 tašką, sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovės metimą bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 36 žaidimo minutes (35:56) lietuvė pataikė 6 tritaškius iš 9, 4 dvitaškius iš 6 bei visus 5 baudų metimus.

27 su puse minutės (27:25) aikštelėje praleidusios G.Paugaitės sąskaitoje 12 (dvitaškiai 5/10, baudos 2/2) taškų, 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokauotas varžovės metimas, 4 klaidos ir 2 pražangos.

Penktajame ture uteniškės gruodžio 11-ąją priims "Cmoki" penketuką, kuriam pirmojo rato susitikime svečiuose nusileido 62:72.

I konferencijos B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):

1. Vologdos "Čevakata" (Rusija)          4 4 0  265:248  8
2. Stambulo "Universitesi" (Turkija)     4 2 2  290:225  6
3. Utenos "Utena"                        4 1 3  261:281  5
4. Minsko "Cmoki" (Baltarusija)          4 1 3  226:288  5

Iš viso dviejose konferencijose ir aštuoniose grupėse žaidžia 31 ekipa, o į antrąjį varžybų etapą pateks dvi geriausias grupių komandos.