Užtikrintai laimėtame pusfinalyje M. Grigonis buvo rezultatyviausias CSKA krepšininkas

Galingai startavusi Maskvos CSKA pasiuntė Krasnodaro „Lokomotiv“ į nokdauną ir sėkmingai įveikė VTB Vieningosios lygos Supertaurės pusfinalį.

Dimitrio Itoudžio vadovaujama komanda jį laimėjo užtikrintai 91:78 (22:6, 27:27, 25:24, 17:21).

CSKA krepšininkai į priekį nurūko dar per pirmąjį kėlinį, kuriame susikrovė 16 taškų pranašumą – 22:6. Didžiausia maskviečių persvara siekė 23 taškus.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Marius Grigonis per 20 minučių pelnė 16 taškų (1/2 dvit., 3/4 trit., 5/6 baud.) ir buvo rezultatyviausias Maskvos ekipos gretose.

Jis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei užfiksavo 16 naudingumo balų.

Už M. Grigonį daugiau žaidė tik Aleksejus Švedas, kuris rungtyniavo 25 minutes, įmetė 14 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 3 kamuolius.

CSKA: Mariaus Grigonis 16 (3/4 trit.), Aleksejus Švedas 14, Nikola Milutinovas 12 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 24 naud. bal.), Iffe Lundbergas 11, Ivanas Uchovas 10.

„Lokomotiv“: Errickas McCollumas 20 (4/4 trit.), Johnathanas Motley 18, Darius Thompsonas 14.