Vidurio puolėjų vedama „Utena“ nepaliko vilčių „Hoptrans-Sirenoms“

2015-02-13 18:17
bcutena.lt inf.
Augusto Didžgalvio nuotr.

Dvidešimt antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) įsirašė absoliuti lyderė „Utenos“ (22/1) komanda, kuri savoje arenoje  79:51 (22:8, 18:10, 22:18, 17:15) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (10/13) krepšininkes.

Alfredo Vainausko auklėtinės atsidūrė per žingsnį nuo to, kad užsitikrintų reguliaraus sezono nugalėtojų vardą. Tam „Utenai“ belieka laimėti bent vieną susitikimą iš likusių penkių.

„Utenos“ komanda jau pirmajame kėlinyje ėmė diktuoti varžovėms savo sąlygas – 8:2 sužaidus beveik keturias minutes. Nors viešnios priartėjo (5:8), bet 8 be atsako šeimininkių taškai leido susikrauti dviženklį pranašumą (16:5), kuris buvo dar didesnis po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 22:8.

Antrajame ketvirtyje uteniškės nemažino apsukų – per paskutines 5 minutes „Hoptrans-Sirenoms“ leido įmesti vos vieną dvitaškį, o pačios pelnė 10 taškų ir įpusėjus dvikovai buvo toli priekyje – 40:18.

Antroje susitikimo pusėje A.Vainauskas patausojo pagrindines žaidėjas, kadangi jau po mažiau nei paros laukia atsakomasis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) mačas. Tuo kaunietės nesugebėjo pasinaudoti ir skirtumas tarp komandų tik dar labiau išsaugo.

„Utena“: E.Šikšniūtė 25 (10/14 dvitaškiai, 8 atk. kam.), K.Alminaitė 22 (11/11 dvitaškiai, 14 atk. kam.), G.Šniokaitė 13, R.Valentienė (5 atk. kam.) ir H.Mershon (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 6.

„Hoptrans-Sirenos“: R.Knyzaitė 10, G.Jasiunskaitė 9, E.Liutkutė ir K.Ambotaitė 8.