Vedę vyrai atsisakytų atostogų ar naujo automobilio, tačiau jokiu būdu nenutrauktų santykių su savo meiluže.
Kaip praneša telegraph.co.uk, tik mažiau nei 1 proc. vedusių ir neištikimų vyrų nutrauktų santykius su meiluže, kad tik sutaupytų pinigų. 16 proc. vyrų atsisakytų naujo automobilio, o 15 proc. paaukotų bilietus į futbolo čempionatą, kad tik išsaugotų santykius su meiluže.
6 proc. vyrų mieliau atsisakytų atostogų nei nutrauktų ryšius su meiluže. Neištikimi vyrai keturis kartus dažniau liautųsi vestis savo žmoną į vakarėlius, kad tik galėtų pasimatyti su meiluže.
„Psichologiškai neištikimi vyrai prilygsta vyrams, kurie azartiškai lošia“, - teigia interneto svetainės, kuri atliko 900 vyrų apklausą, darbuotoja Sara Hartley.
Naujausi komentarai